Lídr pražské ODS Kalousek: Řveš při tom? tahal z pornoherečky

Víte, co znamená ODS? Brzy možná Opravdu Divoký Sex! Zpěvák Jan Kalousek (48), který se stal v Praze lídrem této strany, se totiž zatím víc než jako politik předvedl jako pořádný kanec.
Ve starší erotické show TV Nova Peříčko si rochnil v diskuzi o holení ženských klínů a na pornoherečku machroval počtem partnerek.
Kanec Kalousek umí hrábnout do strun
Hlediště je plné, světla blikají. Moderátorka Soňa Polonyiová se snaží tvářit smyslně. Ze zákulisí zve prvního hosta a jde hned k věci: líbí se mu u žen přírodní ochlupení? A Jan Kalousek vybaluje humor IV. cenové skupiny: „Přírodní ochlupení má určitě svý výhody, pokud žijete někde v severním pásmu, protože ono to přece jen trochu zahřívá.“
A co se mu líbí, když má žena na podbřišku vyholené? „Když tam má vyholenou kytaru, tak je to úplně super! To je nejvíc. Dokážu hrábnout do strun!“ Vzápětí přidává nynější lídr ODS další perlu – na Vánoce má rád, když si ženy barví chlupy stříbrně! Jako jedličky.
Roli samce si užívá
Tím ale jeho role v deset let staré show nekončí. Další host, pornoherečka Laura, ho rozkuráží. „Řveš při tom?“ vyzvídá na ní. Když dívka přizná, že měla dvě stě mužů, Kalousek výsměšně triumfuje: „Holčičko…“ Roli samce si užívá.
Nevidí teď své někdejší vystoupení jako překážku v politické kariéře? Kalousek nedává jednoznačnou odpověď: „Prezident Reagan, který byl jedním z nejúspěšnějších prezidentů USA a byl také herec, dělal reklamu na cigarety Chesterfield. Přeberte si to, jak chcete.“ Jenže ono není kouření jako kouření, pane Kalousku. Přeberte si to, jak chcete.
taký nedostatok ľudí, že musíte siahať až do takýchto rezerv?