Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, déšť se sněhem -1°C

Drsná Kristýna Kočí: Nemá chlapa, ale chce tři děti!

Kristýna Kočí
 (Autor: Pro Blesk - Věci veřejné)
Autor: ot, hto - 
5. srpna 2010
05:00

Jednoduchý sestřih, strohé líčení a výrazné brýle dodávající své nositelce vzhled přísné učitelky. To vše spolu s tím, že o ní mužští kolegové mluví jako o tvrdé vyjednavačce, pasovalo nynější šéfku poslaneckého klubu Věcí veřejných Kristýnu Kočí (25) do role politické dominy.

O to víc překvapilo její nové vyznání: Chce mít početnou rodinu, ale nemá čas na lásku! Soukromí i svá intimní přání si zatím Kočí úzkostlivě střežila. Svěřila se až teď ve stranickém časopise vévéček. „Jsem rodinný typ,“ uvedla.

I když by si prý leckdo mohl myslet, že je díky politickým úspěchům na vrcholu a má vše, po čem toužila, opak je pravdou. „Mým velký přáním je mít spokojenou rodinu, dvě nebo ještě lépe tři děti,“ řekla mladá žena, která nedávno zavzpomínala, že už její panenka byla politička.

602799:gallery:true:true

Nápadník se nesmí bát

Zatím je Kočí, která výhledově pomýšlí až na prezidentskou funkci, svobodná. I když… „Chodí mi spousta nabídek na schůzku,“ svěřila se. Jenže prý nemá čas budovat vážný vztah. „Je to velká daň za tuto veřejnou funkci,“ dodala.

Prý ale pevně věří, že muže svého života brzy potká. Snad se případný nápadník nenechá zastrašit přísným zevnějškem, který už Kočí vynesl i novinové karikatury, na nichž vystupovala v latexovém oblečku s bičem.

Kristýna Kočí Kristýna Kočí | Pro Blesk - Věci veřejné

komentator ( 5. srpna 2010 23:47 )

Tato země na tom musí být moc špatně, když i taková káča jako Kočí se dostane do Sněmovny. Kočí připomínající spíše lesbu by mohla by snad mít šanci u mužskýho, který rok neviděl žádnou babu.

karamelka ( 5. srpna 2010 23:25 )

maji u nas starostove odvahu? http://www.youtube.com/watch?v=21DYiTaizF8

pepazdp ( 5. srpna 2010 23:09 )

Spokojená ženská je rarita, za jejíž existencí většinou stojej její velmi nízké nároky na to, co jí dokáže uspokojit a její lenost cokoli měnit. Existence pohádkově spokojené ženské = sci-fi. Nespokojenost se současným stavem věcí je nejen u žen jedním z hlavních motorů, pohánějících člověka k činosti a tvořivosti ve všech oblastech života. Kdyby se všichni vzdávali svých snů tak brzy a snadno jako ty, tak ještě žijeme v jeskyních.

susanah ( 5. srpna 2010 22:05 )

když chce rodinu. Stejně je tam zbytečná a nacpali jí tam jen, aby oblbla lidi.

miriam ( 5. srpna 2010 21:23 )

Úplně nejdál... až na pohádkově spokojenou ženskou ;-)

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud