Šéf dopravní komise: Řídil pod vlivem drog?!

Jiřího Láryše policie podezřívá, že řídil pod vlivem návykových látek.
Autor: Šimon Hradní, Eva Hofrichterová - 
6. 1. 2010
11:00

Muž, který rozhoduje o dopravě v Praze 1, má sám problém se zákonem kvůli řízení! Předsedu dopravní komise Prahy 1 Jiřího Láryše (ODS) koncem září loňského roku chytila policie a tvrdí, že jel pod vlivem drog.

Přišel kvůli tomu o řidičák, je za to popotahován u soudu. On vše popírá a na radnici Prahy 1 stále rozhoduje o dopravě!

Když loni 26. září zastavila policejní hlídka v pražských Vysočanech auto s Láryšem za volantem, podle testu měl v krvi amfetamin, tedy návykovou látku, jejíž deriváty jsou obsaženy například v pervitinu.

„Ve zkráceném trestním řízení mu bylo sděleno podezření z trestného činu řízení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až jeden rok zákazu řízení,“ řekla Blesku policejní mluvčí Eva Miklíková.

Obvodní soud v Praze 2 se případem začal zabývat už v říjnu loňského roku a tehdy Láryše i odsoudil. Ten však proti rozhodnutí podal odpor. Včera soud jeho prohřešek postoupil do přestupkového řízení. Je tedy možné, že vyvázne úplně bez trestu!

„Všechno popírám a budu to popírat,“ řekl Blesku Láryš a snaží se vše svalit na policii. Ta podle jeho slov test na drogy zmanipulovala. Láryš tvrdí, že se ho snaží policie a média záměrně poškodit, a hrozí žalobou.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

torro ( 6. ledna 2010 11:16 )

jeden vetsi par....ch..ant nez druhy na ne neni bic tak jako na podanne

valdis ( 6. ledna 2010 11:08 )

Typická dobrácka tvář ruskýho bohatýra - mohl by se jmenovat napr. Ivan !!

jihanca ( 6. ledna 2010 11:06 )

Takových už v pražské ODS, ale nikdy se nic nevyřešilo. Langmajer, Jančík, ... Odnesl to snad některý z nich? Leda tak podmínkou, ale aby se vzdali svých teplých místeček, to ne... Hanba ODS!

petrzkopecku ( 6. ledna 2010 10:28 )

Určitě to bylo na udání od někoho, kdo ví že fetuje. Jenže takový vyvázne vždy bez trestu.

agent700 ( 6. ledna 2010 10:24 )

V Thajsku by nebylo potřeba dalších vzorků.

Zobrazit celou diskusi
Další videa