Zemanova parta v akci: To byla zabijačka!

Autor: sč - 
15. února 2009
05:00

Expremiér a zabijačkový labužník Miloš Zeman (65) zavítal z Vysočiny do Slušovic oslavit spojení Zemědělské strany a Strany důstojného života.

V doprovodu svých přátel Miroslava Grégra a Jany Volfové si pochutnával na zabijačce ze 137 kilového pašíka, která se prokládala panáky pětileté slivovice. Neodmítl ale ani dárek v podobě láhve milované becherovky.

"Sice již pět let piji slivovici, ale vzpomínku na staré časy neodmítnu," nechal se slyšet Zeman.

hani ( 15. února 2009 18:42 )

Ne budeme najivni - vsechni stejni. Vy mate hned normalni soc demy. Proc Hitler nenavidel socdemu - vsechni byli v koncentrakach? Proc myslite ze vsechni jenom kradou? Mate moc poctyvych lide hned taky, jenom ne umite divat se.

zdepa ( 15. února 2009 15:46 )

Zeman ještě rozmlouvá s prasetem vlevo.

vseznaleksenior ( 15. února 2009 15:00 )

prožratb a prochlastat!!! Má potomky, at jim něco našetří. Takhle si otvírá cestu in vitam aeternam. O znojmeském vinobraní byl v okresním špitále coby dup..

bobina ( 15. února 2009 14:32 )

Ale dopřála,buď klidnej! Jen mě v poslední době Zeman vytáčí a potřebovala jsem si schladit žáhu! Svého času to byl zajímavý politik,jestli dobrý,nebo špatný ať soudí čas! Ale v současné době se z něj stává jízlivý a mnohdy nesoudný starý dědek!

radekfilosof ( 15. února 2009 13:04 )

Víno pít a vepře žrát jak sociální demokrat Lidem lhát a víno sát tak jako ODSák

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa