„S jejich jménem nechci být vůbec spojovaná. To, že si dovolí dát na web moje jméno a fotku bez souhlasu, je drzost!“ rozčílila se muzikálová zpěvačka. Blesk jí totiž zavolal, aby se zeptal, jaké má s firmou Beck vztahy, když pro ni v minulosti vystupovala. „Zpívala jsem pro ně dvakrát asi před 12 lety. Byla to nějaká jejich akce v kulturním domě na Mělnicku,“ svěřila se Basiková.
Když ale zpěvačka zjistila, co je firma Beck zač, rozhodla se ukončit s nimi spolupráci. Že se Beck i po 12 letech na webu chlubí tím, že zpěvačka často vystupuje na jejich předváděcích akcích, kde baví seniory, prý vůbec netušila. „Nedávno mi volala Hanka Třeštíková, producentka filmu Šmejdi, a upozornila mě, že mám svou fotku na stránkách Becku. Můj manažer se firmu pokoušel několikrát kontaktovat, ale nepodařilo se mu to, zkrátka není možné se jim dovolat. Je to od nich sprosťárna!“ rozčílila se Basiková.
A jak se zpěvačka staví k Petici proti šmejdům, která chce zabránit odporným praktikám na předváděcích akcích? „Sem s ní, hned vám ji podepíšu. Můžu ji dát k podpisu i dceři? Je to dobrá věc, kterou ráda podpořím. To, co se dnes děje na »výletech« pro seniory, je skutečně strašné. A musí se proti tomu bojovat.“