"Doporučuju i ostatním kolegům z branže si trochu autorsky odpočinout. Pro novou desku máme krédo - když nemá muzikant potřebu něco říct, ať se do psaní muziky ani nepouští, protože posluchači to vycítí" řekl ČTK lídr kapely Igor Timko.

Vzhledem k velkému koncertnímu vytížení kapely písničky vznikaly i v hotelech nebo v autě cestou na koncerty. Textově se tentokrát uplatnil i bubeník Ivan Timko, který pod vlivem narození prvního syna napsal dvě písničky Život a Dar. Ve skladbě Život se zabývá tématem nevěry. "Chytil jsem se myšlenky Larryho Kinga, že lidský život je příliš dlouhý na to, aby ho člověk strávil s jednou osobou. Život je moc dlouhý na jednu lásku bez omylů a chyb," řekl Ivan Timko.

Výjimkou mezi spíše milostnými texty je skladba Tango s dějinami s nečekaně hlubokým poselstvím. "Kdyby se tak všichni ti ministři, premiéři a prezidenti ohlédli v dějinách a poučili se. Ale to jim očarování mocí nedovolí," podotkl Igor Timko.

No Name je dlouhodobě nejoblíbenější slovenskou skupinou v Česku. Svědčí o tom její sedminásobný úspěch v anketě Český slavík v kategorii Slavík bez hranic. Je pravděpodobné, že si letos přijedou pro další vítězství. "Každý, kdo se pozastavuje nad tím, že jsme populárnější v Čechách než na Slovensku by dal nevím co za to, aby se ocitnul ve stejné pozici jako my. Letenky do Prahy na 28. listopadu už máme zarezervované," řekl Igor Timko.

Sestavu No Name tvoří čtyři bratři Timkové Igor (zpěv), Dušan (kytara), Roman (kytara) a Ivan (bicí). Dalšími členy jsou Viliam Gutray (basová kytara) a Zoli Sallai (klávesy).

Na jaře No Name navštíví česká a slovenská města v rámci No Name S Láskou tour 2016, které zakončí 1. listopadu v pražské hale Fórum Karlín jako oslavu 20. výročí vzniku skupiny. Hostem všech koncertů bude kapela Všichni Svatí. Ta publiku představí svoji novou desku natočenou ve spolupráci se zahraničními producenty Gerrym Leonardem a Kevinem Killenem v nizozemském studiu Wiseseloord.