Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Na Prague Rocks kromě Maroon 5 zazpívá i Gwen Stefani. Vrací se po 16 letech

13. února 2023
10:00

Gwen Stefani, popová hudební ikona a zakladatelka kapely No Doubt, vystoupí po dlouhých 16 letech v ČR, a to na festivalu Prague Rocks s již oznámenými Maroon 5.

Zpěvačka Gwen Stefani se do Česka vrací po dlouhých šestnácti letech. Gwen Stefani se připojuje k již oznámenému headlinerovi festivalu - kapele Maroon 5. Dále se na festivalu představí australská zpěvačka Delta Goodrem a čeští zástupci, kapela Lake Malawi a zpěvákovi Vojtěchovi Dykovi se svým novým projektem D.Y.K.

Gwen Stefani je americká zpěvačka, skladatelka a módní návrhářka, která se proslavila jako členka kapely No Doubt. Kapela se dostala na vrchol popularity v 90. letech se svými hitovými písněmi jako "Just a Girl" a "Don't Speak". Po několika úspěšných albech s kapelou se Stefani rozhodla vydat své první sólové album Love. Angel. Music. Baby. v roce 2004, které obsahovalo hity jako  Hollaback Girl a Rich Girl. Od té doby vydala další tři sólová alba, která získala kritický i komerční úspěch.

Stefani se stala ikonou popu a její hudba a image ovlivnily mnoho mladých umělců. Seznam vystupujících není konečný a v následujících dnech oznámíme ještě jedno velké zahraniční jméno. Na festival Prague Rocks, který organizuje agentura Live Nation, jsou stále v prodeji vstupenky za příznivých 1690,- Kč. Sledujte naše sociální sítě nebo se zaregistruje na www.livenation.cz, abyste získali informace o novinkách jako první!

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi