Pátek 24. března 2023
Svátek slaví Gabriel, zítra Marián
Zataženo, déšť 16°C

Na Szigetu 2023 zazáří Billie Eilish, David Guetta, Florence + The Machine a Imagine Dragons

Autor: HAL - 
28. listopadu 2022
23:12

Po skvělém pocovidovém ročníku v letošním srpnu se jeden z největších evropských festivalů, budapešťský Sziget, vrací a přináší první jména z programu pro rok 2023. Festival svobody proběhne v termínu 10. až 15. srpna 2023 

Legendární festival v Budapešti letos představil hvězdy jako Justina Biebera, Tame Impala, Dua Lipa, Kings of Leon, Calvin Harris nebo Arctic Monkeys. Po kovidové pauze, kdy se neuskutečnily dva ročníky, se oklepal a přichází s opravdu zajímavými jmény na rok 2023 a určitě to jsou jen první vlaštovky.

Na Szigetu se objeví v roli headlinerů světové hvězdy Billie Eilish, David Guetta, Florence + The Machine, Imagine Dragons a mnoho dalších.

Mezi 10. a 15. srpnem příštího roku se na Ostrově svobody představí také Sam Fender, YUNGBLUD, Foals, Jamie xx, M83, Moderat, Frank Carter & The Rattlesnakes, Niall Horan, Sven Väth, Mimi Webb, Nothing But Thieves, Two Feet, Viagra Boys, Amyl and The Sniffers, 070 Shake, TV Girl, Dixon, Baby Queen, The Comet is Coming, Youngr, Los Bitchos, Destroy Boys, Kelly Lee Owens, Mall Grab, Partiboi69, Parra for Cuva, Jungle By Night, yunè pinku, Hannah Grae a celá řada dalších umělců, které festival ohlásí později.

Šestidenní vstupenky a ubytování na Sziget 2023 jsou nyní v prodeji.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa