O její graviditě se nesly spekulace už delší čas. První svatba Hailey a Justina Biebera totiž proběhla už v roce 2018 a zatím se zdá, že jejich manželství je spokojené, i když tu a tam se objeví nějaký ten mráček. Dalo by se čekat, že na řadu přijdou děti. Není tak divu, že jejich fanoušci sledují modelčino bříško s napětím.

Hailey Bieberová se ale rozhodla udělat spekulacím konec a vysvětlila, co za jejím zvětšujícím se bříškem stojí. „Mám cystu na vaječníku o velikosti jablka. Nemám endometriózu ani syndrom polycystických ovarií, cystu na vaječníku jsem už párkrát měla a není to žádná sranda,“ prozradila modelka.

„Není to miminko. Bolí to, svědí, je mi z toho špatně, jsem oteklá, podrážděná a emočně rozložená,“ popsala své potíže a přidala i optimistický vzkaz pro další ženy, které se potýkají se stejným problémem. „To dáme,“ napsala.

Bohužel to není zdaleka jediný zdravotní problém, které musí Hailey a Justin řešit. Letos v březnu prodělala modelka lehčí mrtvici a musela podstoupit operaci srdce. Zpěvák zase v červnu prozradil, že má Ramsay-Huntův syndrom, v jehož důsledku mu částečně ochrnula tvář. Proto musel přerušit svou koncertní šňůru nazvanou Justice World Tour. Po důkladném odpočinku a snaze o rekonvalescenci se pak sice Bieber po dohodě s týmem a doktory rozhodl v koncertech pokračovat, a tak odjel do Evropy a následně Jižní Ameriky, poté ale ohlásil další pauzu.

Video
Video se připravuje ...

Justin Bieber dorazil do Prahy i se svým psím kamarádem Aktu.cz

Fotogalerie
65 fotografií