Pondělí 15. srpna 2022
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym
Oblačno, déšť 26°C

Ještě více Gotta: O další vzpomínky prodloužili celovečerní dokument o »Slavíkovi«!

Autor: idh - 
27. června 2022
13:24

Po projekcích v kinech a televizních uvedeních se konečně dostal úspěšný celovečerní dokument Karel na DVD. Film, prodloužený o téměř hodinu, přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše našeho nejpopulárnějšího zpěváka, milovaného Karla Gotta.

Jak už zpěvákovi příznivci vědí, zpověď na samém sklonku Gottova života poutavě prokládají záběry mladičkého umělce na startu hudební kariéry. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti ani jeho skalním příznivcům nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a osobitý humor.

Podívejte se na upoutávku snímku Karel:

Video  Celovečerní dokument Karel, ojedinělý pohled do soukromí a do duše našeho nejpopulárnějšího zpěváka, vyšel na DVD rozšířený o 46 minut. • VIDEO  - Bontonfilm, Supraphon, L. Hatašová
Video se připravuje ...

Ve vzpomínkách se Karel Gott vrací i prostřednictvím archivních záznamů až do dětství, do školních let a ohlíží se i za svou bohatou hudební kariérou. Nechybí záběry z koncertů, turné a vystoupení i ze setkání s milovaným publikem. Celovečerní dokument Karel je to, čemu se říká filmový pomník. Vystavěný s obdivem, úctou a láskou z pevného, kvalitního materiálu, který slavnou éru Karla Gotta v českých dějinách výtečně dokládá.

Film se nyní, 24. června, dostal na DVD. Oproti původní stopáži je ještě navíc rozšířený o 46 minut. Tyto vzácné záběry zachycují momenty, kdy se Karel Gott setkával se svými přáteli a hudebními kolegy, ale nahlédneme i do soukromí jeho rodiny.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa