Bass house king to u nás opět rozjede na plné obrátky. Holy Goof vystoupí v Praze!

Holy Goof vystoupí v Praze 9. dubna 2020.  (Autor: MocNoc Music)
Autor: shp - 
14. února 2020
22:25

Bass house patří v současnosti mezi nejpopulárnější EDM žánry. Jedním z nejžádanějších DJů a producentů, kteří zásobují tento žánr novými výtvory, tedy produkcí i nezapomenutelnými sety, je bezpochyby anglický Holy Goof, který se vrací do Česka, aby vystoupil v klubovém prostředí.

Holy Goof patří mezi nejvyhledávanější DJe hrající žánry jako bass house nebo UK bassline. I v Česku je jeho sound vyhledávaný. Naposledy to u nás rozjel loni na festivalu v Letňanech, kde se rozhodně při svém setu nedržel zpátky.

YouTube hvězda

Svou produkcí, remixy i bootlegy je Holy Goof více než proslulý. Jeho sound je totiž nezaměnitelný. Jeho bootleg k Drake’s – God’s Plan má více než 12 milionů zhlédnutí na portálu YouTube, což nepotřebuje další komentář.

Anglická hvězda se stala vyhledávaným interpretem na předních EDM akcích jako Tomorrowland, Creamfields, Electronic Daisy Festival nebo Parookaville. Čeští fanoušci si Holy Goofa mohou poslechnout v Praze.

Vystoupení ve středu Prahy

Ve čtvrtek 9. dubna 2020 vystoupí v klubu Duplex na akci MocNoc Music, který se nachází přímo uprostřed Václavského náměstí. Kromě anglického mistra bass housu se párty chtiví jedinci dočkají českého supportu.

Oficiální facebook akce s Holy Goofem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud