Devastator Takeover: Drsná klubovka nabídne to nejlepší z harder styles

Autor: tz - 
2. 5. 2019
21:00

Už v červnu čeká fandy tvrdé elektronické hudby další nálož harder styles interpretů. Stále silnější komunita věrných fanoušků se dočká toho svého. Po povedeném březnovém Devastatoru, kde hromada lidí skoro zbořila holešovickou halu, se tentokrát akce přesouvá do mnohem osobnějších prostor.

Žižkovský Storm Club je pražskou mekkou Harder Styles akcí, zároveň disponuje jedním z nejlepších soundsystémů v Praze. 14. června zde bude Devastator Takeover hostit jména, jako je Sub Zero Project nebo Sefa. Právě duo Sub Zero Project je kometou hardstylového žánru, která nedávno vydala své první album. Jejich styl hardstylu je natolik specifický, že si vysloužili smlouvu s labelem Dirty Workz, kde vydávají po boku Coona či Da Tweekaz.

Zato mladý Sefa, který je už teď ikonou svého žánru, svou kariéru rozjel poměrně nedávno, ale už nyní má na kontě několik veleúspěšných tracků a zároveň kolaborací s nikým menším než Dr. Peacockem. Sefa je sázka na jistotu, v loňském roce totiž navštívil Imagination 2018 a o jeho setu se mluví ještě dnes. Pokud se chcete sami přesvědčit, ukázku naleznete na facebookových stránkách Devastatoru.

Premiéra Devina Wilda

SZP a Sefou ale nejsou jediní, kdo na akci vystoupí. Další mladou, ne však nezkušenou hvězdou, bude nizozemský Devin Wild. Tento producent se začal hardstylovým beatům věnovat už v 8 letech. Od té doby se snažil svůj zvuk upravit tak, aby byl pro něj unikátní. A povedlo se mu to. Jeho euphoric hardstyle oceňují nejen hvězdy hardstylu, ale dokonce i housová legenda Hardwell.

Dalším DJem a producentem, který vystoupí na party, je Le Bask. Na rozdíl od předchozích soukmenovců je Le Bask zkušeným producentem, který už nějakou dobu hraje po boku těch největších hvězd svého frenchcorového žánru a jeho videa mají na YouTube několik milionů zhlédnutí.

Greazy Puzzy Fuckerz aka GPF. WTF?

Kdo tyhle maníky zná, asi se mu po přečtení jejich jména vykouzlí úsměv na tváři. Nedávno jejich mantry využil sám král hardstylu Headhunterz, když s nimi uveřejnil spolupráci v rámci svého aprílového žertu. Jejich styl je velmi osobitý uptempo hardcore, který je zvláštní tím, že je chvílemi až uši rvoucí. Perfektní tečka za dokonalým pátečním večerem.

Všechna tato oznámená jména zaručují perfektní party v prostorách, které jsou přímo na harders styles akce stavěné. Dokonalá akustika, perfektní ozvučení, skvělé osvětlení a bar s příjemnými cenami. To vše v centru města. Line-up je neskutečně nabitý. Taková harder styles klubovka tu ještě nebyla.

Oficiální facebook stránka Devastator Takeover

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa