Amsterdamský trap v Praze! Yellow Claw míří do známého klubu

Yellow Claw vystoupí 30. dubna v pražském klubu Retro.
Autor: shp, tz - 
12. 12. 2017
20:05

Jejich sound je ohromující a osobitý, jejich vystoupení žádaná a jejich popularita stále roste a roste. Do Prahy zamíří Yellow Claw se svým amsterdamským trapem, který opepří o fúzi s mnoha dalšími žánry. Slavné duo vystoupí v pražském klubu Retro.

Žádné průtahy, zdržování nebo okecávání. Prostě a jednoduše – populární holandské uskupení Yellow Claw přijede do Prahy. Konkrétně v pondělí 30. dubna 2018 (druhý den je státní svátek) se zakladatelé Barong Family předvedou v plné polní našemu publiku.

DJský tým z Amsterdamu, který mixuje širokou paletu žánrů od trapu a hip hopu přes dubstep až po hardstyle. Jim Aasgier, MC Bizzey a Nizzle se jako Yellow Claw sešli v roce 2010, o tři roky později už vydávali vlastní nahrávky na respektovaných tanečních labelech, například na Diplově Mad Decent či věhlasném Spinnin Records.

Za sedm let si stihli vybudovat tak silnou pozici, že jejich Barong Family patří mezi nejsilnější značky na poli elektronické taneční hudby. Kluci jsou pak známi především pro své tvrdé sety, které umí okořenit i správným hypem do mikrofonu.

Toho si všimli i pořadatelé Tomorrowlandu, kde se Yellow Claw poprvé objevili v roce 2013, tedy pouhé tři roky od svého vzniku, a v roce 2017 už řádili na mainstage. Nesměli chybět ani na EDC v Las Vegas, kde v roce 2016 vystoupil naposledy jako trio a od té doby pokračují ve dvou.

Na kontě mají i dvě studiová alba, kdy to poslední vyšlo letos v březnu a nese název Los Amsterdam. Jim Aasgier a Nizzle si na tuto desku přizvali řadu věhlasných hostů z obou břehů Atlantiku. Objevují se tu DJ Snake, Tinie Tempah, GTA nebo Quavo z hiphopové formace Migos.

Společně s Yellow Claw vystoupí support DJové Tigi, Chris Nine & MC Luke S, SNBM, Patrick Junior, Domez, Mejsi, Dom Quark, Mejsi a Matamar.

Yellow Claw vystoupí v pražském klubu Retro Music Hall 30. dubna. Z akce přineseme report.

Oficiální Facebook party

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa