Neděle 16. června 2024
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Oblačno 22°C

Martin (†28) zemřel při havárii na motorce: Zůstala po něm dcerka Emička

Autor: rix - 
18. září 2022
18:27

Slovenskem otřásla ohromná tragédie. Hrdý táta Martin zemřel, když se byl projet na motorce. Nepřežil čelní střet s autem a nechal po sobě dcerku Emičku. Zbytek rodiny je po jeho smrti naprosto zdrcený.

O tragické nehodě informovali slovenští policisté. „V katastru obce Dlhá nad Váhom v okrese Šala došlo v úterý v podvečer k tragické dopravní nehodě. Osobní auto značky Volkswagen vjelo z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde došlo ke střetu s motorkářem. Jeho řidič srážku nepřežil,“ uvedli strážci zákona na sociální síti. 

Veškeré další detaily jsou předmětem vyšetřování. Známí a kolegové táty Martina nemohli zprávě uvěřit. „Upřímnou soustrast celé rodině, to musí být něco strašného,“ uvedla Tereza. „Mladý člověk plný života a plánů. Odpočívej v pokoji, sousede,“ vzkázala Miriam. 

Muž pracoval v prodejně náhradních dílů do automobilů, informoval deník Plus JEDEN DEŇ. „Budeš mi v obchodě chybět,“ zoufal si jeho kolega. Martin vystudoval střední školu v Trnavě a krom ježdění na motorce zbožňoval posilování nebo snowboarding. V minulosti se zúčastnil televizní show Farma. 

Video  Podstatné úkony první pomoci  - Videohub
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání