Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

Tragédie na Teplicku: Milovnice adrenalinu Petra zemřela při paraglidingu

Tragédie na Teplicku: Milovnice adrenalinu Petra zemřela při paraglidingu (vlevo ilustrační foto, vpravo zesnulá Petra)
Tragédie na Teplicku: Milovnice adrenalinu Petra zemřela při paraglidingu (vlevo ilustrační foto, vpravo zesnulá Petra)  (Autor: profimedia/Facebook)
Autor: jel - 
7. září 2022
05:00

Otřesná událost se odehrála v neděli 4. září v Krupce na Teplicku. Z dosud neznámých příčin tam při letu havarovala paraglidistka. Přes veškerou snahu záchranářů se ji nepodařilo zachránit. Tragicky zesnulá Petra byla velkou milovnicí adrenalinových sportů a paragliding si v poslední době zamilovala. Přátelé zveřejnili dojemnou vzpomínku.

Na místo podle mluvčího ZZS Prokopa Voleníka vyjeli záchranáři i vrtulník. Ženu se bohužel resuscitovat nepodařilo. Případem se nyní zabývá policie a zjišťuje, proč k pádu paraglidistky došlo. 

Zesnulou měla být Petra B. Informovali o tom její přátelé na sociální síti. Petra byla milovnicí adrenalinových sportů a zdolávala náročné ferraty. Bohužel v poslední době měla problémy se zdravím, a tak výpravy absolvovat nemohla. 

„Péťa byla velmi sportovně nadaná, na co sáhla, to jí šlo. Na Teplicku byla známá také jako trenérka jumping fitness,“ popsal Milan ve facebookovém příspěvku. Dodal, že v posledních letech si sportovkyně zamilovala paragliding. 

„Udělala zkoušky a jezdila po světě. Nicméně její oblíbená aktivita se jí stala osudnou,“ doplnil s tím, že ho zpráva o smrti Petry velice zasáhla. 

Video  Paraglidista uvázl na stromě. (14. dubna 2021)  - Blesk.cz - David Malík
Video se připravuje ...

maxpax ( 7. září 2022 11:43 )

Umře každý. Ale chodit tomu naproti a opájet se tím, jak jsem úžasný může jen člověk, kterému ve skutečnosti v životě něco chybí a hledá neustále další a další adrenalin.
Tahle už svým vnoučatům nic vyprávět nebude. Takže ve finále jsou ty vředy lepší , nemyslíš?

bizon_pepa ( 7. září 2022 11:23 )

Tak měla zážitky a možná jí to za to stalo.

pajato73 ( 7. září 2022 08:48 )

zato ty sedis doma na zadku a nudis se. Mozna te to nezabije ale vredy z toho taky muzes dostet. O tom pak muzes vypravet vnoucatum

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání