Čtvrtek 7. července 2022
Svátek slaví Bohuslava, zítra Nora
Zataženo, déšť 19°C

Záchranář Lukáš přišel náhle o manželku Zuzanu (†37): Na tři děti zůstal sám, kolegové mu chtějí pomoci

Záchranář Lukáš přišel náhle o manželku Zuzanu (†37): Na tři děti zůstal sám, kolegové mu chtějí pomoci
Záchranář Lukáš přišel náhle o manželku Zuzanu (†37): Na tři děti zůstal sám, kolegové mu chtějí pomoci  (Autor: ZZS Pardubického kraje)
Autor: VaB - 
28. května 2022
05:42

Záchranář Lukáš (34) ze záchranné služby Pardubického kraje přišel začátkem letošního dubna náhle o svou ženu Zuzanu (†38). Na tři děti – Lukáše (7), Filípka (6) a Zuzanku (3) tak zůstal úplné sám. Kolegové se rozhodli Lukáše podpořit, založili proto sbírku na jeho podporu.

Čtyřiatřicetiletý Lukáš pracuje u Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje jako zdravotnický záchranář. Jeho kolegové ho popisují jako skvělého spolupracovníka, kamaráda a člověka, který by pro pacienta udělal cokoliv.

5. dubna letošního roku ale pro něj přišla tragická zpráva. Lukáše náhle a tragicky opustila jeho žena Zuzana. Smrt ji zastihla v mladém věku. Tři děti - Lukáš (7), Filípek (6) a Zuzanka (3) se zničehonic ocitly bez maminky. Záchranář musel skloubit práci a do toho i hlídání dětí. Pro jednoho člověka je to hodně.

Kolegům se Lukáše zželelo. „Našeho oblíbeného kamaráda a kolegu, opustila po krátké nemoci manželka. On a jeho tři děti teď zůstali sami. Rádi bychom touto cestou Lukášovi v těchto velmi těžkých chvílích alespoň trochu pomohli, a proto pro něho vyhlašujeme veřejnou sbírku,“ popsali záchranáři.

Společně s Asociací zdravotnických záchranných služeb ČR a Nadačním Fondem Kryštůfek založili a vyhlásili veřejnou sbírku. Podpořit záchranáře můžete zde. „Za Lukáše předem velmi děkujeme,“ dodali záchranáři.

begonie ( 28. května 2022 18:20 )

Královno taky mě to zarazilo - v poslední době už mě ty chyby v textech a zmatené informace nějak popuzují. Je přece rozdíl zemřít tragicky nebo zemřít po krátké nemoci. Ale ať už zemřela tak nebo tak, je to strašné pro celou rodinu, hlavně pro ty děti - babičky se určitě budou ze všech sil snažit, ale máma je máma - tu nikdo nenahradí....

kralovna-vsech-mori ( 28. května 2022 08:57 )

Zemřela tragicky a nebo po krátké nemoci?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání