Neděle 26. června 2022
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
Oblačno, bouřka 24°C

Tajemná smrt asistentky slovenského europoslance: Krásnou Moniku našli mrtvou v koupelně

Autor: pma - 
4. května 2022
19:20

Na konci dubna byla ve svém bratislavském bytě nalezena třicetiletá Monika P. Ta se původně vyučila zdravotní sestrou, ovšem v posledních letech pracovala jako asistentka pro slovenského europoslance Milana Uhrika. Co bylo příčinou její smrti, zatím policie nezveřejnila.

Slovenský deník Nový čas informoval o mladé krásné ženě, která byla nalezena ve svém bytě bez známek života. Jednalo se o asistentku slovenského europoslance Milana Uhrika Moniku P. (†30). Zprávu na svém profilu na sociálních sítích zveřejnil i sám Uhrik. „Včera (pozn. redakce – 28. dubna) nás náhle opustila naše dlouholetá kolegyně a dobrá kamarádka Monika, v mladém věku. Pokud jste ji znali, věnujte jí prosím modlitbu a alespoň tichou vzpomínku,“ napsal europoslanec.

Našli ji mrtvou v koupelně

Zpráva o smrti mladé Moniky zaskočila i poslance Miroslava Suja. „Nedokážu říct žádná slova. Byla pořád tady, pracovala v Bratislavě a v poslední chvíli života, když nejvíce potřebovala pomoc, jí neměl kdo pomoci. Právě jí, která pomáhala vždy, když bylo třeba,“ vzpomínal Suja.

I když zesnulá pracovala jako asistentka, vyučila se jako zdravotní sestra. Ve svých třiceti letech měla ještě velké životní plány. Podle informací zjištěných slovenským deníkem v poslední době navštěvovala přednášky filozofie na vysoké škole. Její náhlý odchod všechny příbuzné a blízké šokoval. Monika zřejmě zemřela osamocená. „Je to strašné, našli ji samu mrtvou v koupelně, neměl jí zřejmě kdo pomoci v nejtěžší chvíli života,“ sdělila na pohřbu Moničina kamarádka.

Obětovala svůj život za pomoc druhým 

V úterý se v její rodné vsi Rybník (okr. Lvice) v kostele Nejsvětější Trojice konala mše svatá. Na poslední rozloučení dorazili Moničini přátelé, rodina a sám politik.„Monika zemřela náhle, v mladém věku. Měla celý život před sebou. Celý život se obětovala za pomoc druhým, ať už ve zdravotnictví jako zdravotní sestra, nebo v politické činnosti, v zápase za své hodnoty a Slovensko. Je to pro nás velká ztráta, bude nám všem moc chybět,“ uvedl při posledním rozloučení její zaměstnavatel.

alzbeta59 ( 5. května 2022 13:04 )

Ockovani me napadlo jako prvni, a sebevrazda jako druhe.

Ted umira tolik lidi - hlavne mladych a sportovcu ze je to az k neuvereni.

milan59 ( 5. května 2022 07:09 )

Je to smutné "odejít" v takhle nízkém věku.
Ale článek je to si měla vzít do koupelny své příbuzné a kamarády,nebo dokonce toho slovenského poslance,aby nenapsal ten plátek,že zemřela osamocená. A hlavně když nikdo tedy kromě doktorů neví co bylo příčinou úmrtí,tak jen .......... !!!

pavel45 ( 4. května 2022 21:22 )

A proč vlastně zemřela? Sebevražda, vražda, očkování? Na náhlou přirozenou smrt byla mladá...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání