Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Matka měla napadnout své tři děti a zabít tříletou holčičku: Krvavý horor objevila bytná!

Aktualizováno -
18. dubna 2022
19:59
Autor: rix, VaB, rv - 
17. dubna 2022
19:44

K nepochopitelnému činu mělo dojít v sobotu odpoledne v jednom z bytů v Karlových Varech. Matka (27) tam z dosud nejasných důvodů podle policistů vytáhla nůž na své tři malé bezbranné děti. Jedno z nich svým řáděním bohužel měla usmrtit. Má jít o tříletou holčičku. Sedmadvacetileté ženě hrozí až výjimečný trest! Tragédii objevila majiteka bytu. 

„Obviněná žena měla v sobotu 16. dubna letošního roku kolem 16. hodiny v bytové jednotce v Karlových Varech fyzicky napadnout své dvě nezletilé děti, se kterými v místě bydlela. Jednomu z nezletilých potomků měla způsobit bodnořezná poranění v horní polovině těla, kterým nezletilá dívka na místě bohužel podlehla,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Podle informací CNN Prima News by se podezřelá žena zřejmě měla dostavit před soud v pondělí.

Další dvě děti musely být urychleně transportovány do nemocnice. Pobodané a pořezané pětileté dítko leží v Motole ve vážném stavu, ale mimo ohrožení života, zatímco šestitýdenní kojenec měl matčino řádění přečkat bez zranění. 

Matka v době činu podle policie nebyla pod vlivem alkoholu ani omamných látek. Ženu v okolí jejího bydliště lidé prakticky neznají.

„Já ji viděla dvakrát, jednou jsem ji viděla jenom s dvouma děckama. No a jednou jsem jí držela dveře, to bylo minulý týden, jako i s kočárkem, s těma třema,“ popsala sousedka pro televizi NOVA.

Podle Deníku se měla žena do 15. dubna z bytu vystěhovat, protože neplatila nájem. „Neplatila nájem, a tak jí majitelka bytu řekla, že se má do pátku 15. dubna vystěhovat. Paní jí nakonec přemluvila, podařilo se jí termín ale posunout jen o jeden den. Majitelka tak chtěla, aby byl v sobotu byt vyklizený," řekla serveru jedna z žen. Majitelka dokonce přijela i s novými nájemníky.

Žena ale nebrala telefon a nereagovala ani na zvoněni, a tak majitelka odemkla byt a objevila krvavou scénu. „Když otevřela dveře, na zemi leželo v kaluži krve jedno dítě a nájemkyně tam stála s nožem v ruce," dodala sousedka. 

Video  Matka (27) měla napadnout své tři děti a zabít tříletou holčičku: Obvinili jí z vraždy!  - Policie ČR
Video se připravuje ...

„Já ji viděla všehovšudy dvakrát, jednou jsem jí pomáhala s kočárkem do výtahu, ale neviděla jsem ji ani těhotnou,“ popsala Blesku sousedka. Podle ní tu žena bydlela zhruba dva měsíce bez partnera. Podobně hovoří i ostatní z dotazovaných místních. „Neznala jsem ji. Celá ta věc mnou ale otřásla,“ otřásla se žena.

„Policejní vrchní komisař podá státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněné do vazby. Obviněná žena si na rozhodnutí soudu počká v policejní cele. V případě prokázání viny hrozí ženě trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest,“ dodal mluvčí. Podle Kopřivy policie pracuje s několika verzemi vyšetřování. Nevyloučil ani poporodní deprese či laktační psychózu, která může matky postihnout po porodu.

pro_zmenu_II ( 18. dubna 2022 21:39 )

buban: Leda, kdyby to byla Ukrajinka.

pro_zmenu_II ( 18. dubna 2022 21:38 )

Leda, kdyby to byla Ukrajinka.

pro_zmenu_II ( 18. dubna 2022 21:38 )

Jen aby, diskuse snese všechno!

adinaha ( 18. dubna 2022 21:37 )

Včera ale psali, že v bytě bydlela od ledna, normálně složila kauci a platila, až nyní přestala, proto mne zaráží, že se hned bez výpovědi měla vystěhovat. Ale kdoví jak to bylo, pokaždé se píše něco jiné. Každopádně je to hrozná tragédie.

buban ( 18. dubna 2022 21:02 )

To e.lesanova:kdo tu paní přiměl k tomu,aby měla několik dětí kdoví s kým?Já třeba mám dva syny a naprosto přesně vím,s kým.A otec synů to ví také.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání