Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Holčička (5) spadla na Silvestra z balkónu: Letěl pro ní vrtulník!

Holčička (5) spadla na Silvestra z balkónu: Letěl pro ní vrtulník! - ilustrace
Holčička (5) spadla na Silvestra z balkónu: Letěl pro ní vrtulník! - ilustrace  (Autor: Blesk.cz - Václav Burian)
Autor: rix, ČTK - 
1. ledna 2022
15:49

Obrovskou tragédií mohla skončit oslava Nového roku na Karlovarsku. Nebohá dívenka spadla krátce po půlnoci z balkónu rodinného domu. Ten byl čtyři metry nad zemí. Pro pětiletou holčičku musel vrtulník. 

Devět minut po půlnoci záchranka pomáhala u pádu pětileté holčičky z terasy rodinného domu. Po pádu ze čtyř metrů byla dívka ošetřena a letecky transportována na traumacentrum v Plzni - Lochotíně. Policie zaznamenala i dva násilné trestné činy, které nyní vyšetřuje, uvedl mluvčí záchranářů Radek Hess. 

Pro hasiče šlo o klidné oslavy Nového roku. „Oproti předchozím letům se jednalo o velmi poklidné silvestrovské oslavy,“ řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Během dne hasiči vyjížděli jednou čerpat vodu ze sklepa rodinného domu, jednou uklízeli olej z vozovky, jednou vyjeli na pomoc posádce záchranné služby s automatickým defibrilátorem apod.

vinnetouvi ( 1. ledna 2022 21:08 )

Teď si představte, že by tam zrovna šel ten afghánský "tlumočník" a znásilnil nebo pobodal také ji. Pročpak je u jeho obohacujících činů zavřena diskuse??

kralovna-vsech-mori ( 1. ledna 2022 18:00 )

Jaká nebohá vy břídilové. Vždyť přežila. Co vy jste tedy zač? To se jen tak nevidí.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání