Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení -2°C

Češka Petra záhadně zmizela v Londýně! Zatčen jeden muž! Do případu se vložila i britská poslankyně

Video se připravuje ...
Aktualizováno -
11. prosince 2021
07:50
Autor: ČTK - 
11. prosince 2021
07:15

Londýnská policie hledá Češku Petru S. (32), která je již dva týdny nezvěstná. V pátek vyzvala veřejnost, aby jí s pátráním po dvaatřicetileté ženě pomohla, uvedl deník The Sun.

Policie kontaktovala příbuzné ženy v České republice, ti o ní však rovněž nemají žádné informace. V souvislosti se zmizením policisté zadrželi jednoho muže.

Češku, která bydlí ve čtvrti Camberwell na jihu Londýna, naposledy viděli v práci v neděli 28. listopadu kolem osmé hodiny večer. Její zmizení nahlásili v pátek 3. prosince kolegové ze zaměstnání, kteří o ni měli starost. Když byla Petra naposledy spatřena, měla na sobě zelený kabát a červený batoh.

„Máme čím dál větší obavy o její stav,“ uvedl představitel londýnské policie Clair Kelland. Ke spolupráci vyzvala veřejnost také poslankyně za obvod Camberwell a Peckham Harriet Harmanová. „Viděli jste Petru?“ napsala poslankyně na twitter k příspěvku, v němž policie sdílela výzvu. Podle Sky News chce politička během víkendu v okolí Petřina bydliště vylepit plakáty s její fotkou a prosbou o pomoc.

Kelland dodal, že zmizení ženy je neobvyklé a že o ni mají velké obavy přátelé i příbuzní. Petra se objevila v databázi pohřešovaných osob také české policie.

alumno ( 11. prosince 2021 18:08 )

Tak v jiných článcích už doplnili, že pracovala jako zdravotní sestra. Zajímalo by mě, jakou užitečnou práci děláte Vy. Odhaduji to na gaučing a sociální dávky.

latecia ( 11. prosince 2021 13:16 )

No pokud ji zabil Brit tak ho pusti na svobodu s podminkou. Tady zivot cizince nema hodnotu. Viz kauza Zdenka Makaly.Brit s ucnakem malire pokoju ho numlatil k smrti retezem na kolo a smrad byl po 3 tydnech na svobode.

19.3.1977 ( 11. prosince 2021 10:44 )

Si zamindrákovaný! Je to lidská bytost! Člověk ! Jestli to chápeš ? Ale asi ne! Protože bys tohle nenapsal! Takový jako ty mají být zavřený v kleci! Přeju ti jen ať se hodně nad sebou zamýsliš!

alumno ( 11. prosince 2021 09:38 )

Jste tupoň a primitiv. Podle Vás je asi každý Čech s tmavými vlasy a hnědýma očima Rom nebo muslim, že.
Jinak díky Blesku, že zveřejnil foto i její celé jméno, na Seznamu to bůhvíproč vynechali, čímž je tamní článek úplně o ničem, přitom v britském tisku mají obojí všude uveřejněné.
A tady pro pana tuponě - její zmizení nahlásil kolega z práce, který také uvedl, že pro ni není typické, aby jen tak nedorazila do práce. Takže byla (bohužel uvádím minulý čas, protože už zatkli muže, který jí zřejmě něco provedl) slušným pracujícím člověkem, na rozdíl od Vás. Její existence byla pro společnost jistě hodnotnější, než ta Vaše.
Jak si vůbec dovolujete mluvit o ní takovým způsobem, navíc za situace, kdy ji zřejmě někdo zavraždil. Je neuvěřitelné, s jakými ubožáky a morálními zrůdami v téhle zemi žijeme.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud