Pondělí 17. ledna 2022
Svátek slaví Drahoslav, zítra Vladislav
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Pohřešovaný muž se u Berouna oběsil na stromě: Policisté mu na poslední chvíli zachránili život

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Autor: VaB - 
8. prosince 2021
10:40

Berounským policistům se podařilo zachránit další život! Náhodná kolemjdoucí našla u cyklostezky oběšeného muže, policisté rychle přijeli a smyčku odřízli a poskytli mu první pomoc. Potom zjistili, že je to muž, kterého hledají.

26. listopadu volala na tísňovou linku policie vystrašená žena, která na cyklostezce vedoucí z Králova Dvora na Počaply nedaleko Berouna našla oběšeného muže. Ten visel se smyčkou kolem krku na stromě.

Policisté, kteří spěchali na místo, ani vteřinu neváhali a muži rychle lano odřízli a dostali ho na zem. Poté mu začali poskytovat první pomoc, při které se jim podařilo obnovit mužovy životní funkce. Při příjezdu totiž už pouze chrčel.

„Hlídka pak muže ve stabilizovaném stavu předala zdravotníkům, kteří si ho vzali do své péče a převezli do nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová s tím, že když byl muž následně ztotožněn, zjistili, že je pohřešovaný a od předchozího dne po něm usilovně pátrají. „Díky včasnému nálezu osoby ženou a rychlému poskytnutí první pomoci ze strany policistky a policisty, se podařilo muže zachránit,“ dodala mluvčí.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí 116 111 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání