Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Polojasno, déšť 26°C

„Dvojnice“ Terezy se raduje z verdiktu soudu: Jejich bývalé kamarádce Simoně poslala drsný vzkaz!

Autor: rc - 
1. listopadu 2021
18:11

Na tento verdikt čekala Tereza H. víc než tři roky. Pětadvacetiletá Češka byla v lednu roku 2018 zadržena pákistánskými celníky, kteří v jejích zavazadlech našli téměř devět kilogramů heroinu. Po dlouhém soudním procesu si vyslechla verdikt víc než osm let za mřížemi. Tereza však trvala na tom, že je nevinná, a odvolací soud jí dal nakonec za pravdu! Na sociální síti se k rozhodnutí soudu vyjádřila i Tereza B., která se po zadržení Terezy H. objevovala po boku její nejlepší kamarádky Simony, a i proto si vysloužila přezdívku „druhá Tereza“.

Nečekaný verdikt pákistánského soudu nepotěšil pouze Terezu H., ale samozřejmě i její rodinu a známé. Pětadvacetiletá Češka, která byla v lednu roku 2018 zadržena na pákistánském letišti v Láhauru poté, co u ní celníci našli devět kilogramů heroinu, si konečně může oddechnout.

Pohledná blondýnka, která v Pákistánu vzbudila velký rozruch a do jisté míry se stala tamní celebritou, byla v roce 2019 odsouzena na osm let a osm měsíců ve vězení. Po celou dobu však tvrdila, že je nevinná a nevzdala se naděje, že z vězení vyjde svobodná už dřív, a podala odvolání. Její trest se sice díky několika amnestiím zkrátil o necelý rok, ovšem i tak jí na konci října zbývaly víc než čtyři roky.

Zproštěna obžaloby

V pondělí 1. listopadu nakonec odvolací soud vyřkl verdikt, že je Tereza zproštěna obžaloby! „Soud dnes zprostil Terezu viny,“ informoval v pondělí Blesk pákistánský zdroj, který případ Terezy celou dobu sleduje. „Nyní má být připraven příkaz k jejímu propuštění, jehož vyhotovení může zabrat několik dnů,“ dodal s tím, že soudci shledali chyby v policejním vyšetřování. Blesku to potvrdila i mluvčí MZV Eva Davidová. „Měla by být propuštěna po vyhotovení rozsudku, odhadem v řádu dní,“ dodala.

„Dvojnice“ Terezy

Poté, co se začala šířit zpráva o rozhodnutí soudu, se k jejímu propuštění vyjádřila i Tereza B., bývalá kamarádka Tereziny známé Simony. Ta se po zadržení Terezy začala na veřejnosti objevovat právě s „novou“ Terezou, která své předchůdkyni není podobná jen jménem, ale i blonďatými vlasy, a tak si vysloužila přezdívku „Terezina dvojnice“.

Simonin vztah s oběma ženami byl velmi turbulentní, jak ostatně z Pákistánu naznačila i „slavnější“ Tereza. „Když vás dostane do kriminálu tzv. nejlepší kamarádka, staví svou kariéru na vašem neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná, a všude kolem lže, jak když tiskne, tak to zamrzí hodně,“ napsala z vězení Tereza H. a Simonu označila za zmiji.

Drsný vzkaz

Simoně ovšem nevydrželo ani přátelství s Terezou B., s níž se fotila na luxusních dovolených. Na instagramu o ní Tereza B. letos v červnu řekla, že „zlejší osobu ještě nepotkala“. Navíc dodala, že Simona je „obyčejná šl*pka, která lidem závidí a pomlouvá“. A poznámku si neušetřila ani po pondělním verdiktu odvolacího soudu. „Bravo!“ napsala do stories na Instagramu„Simono, choď kanály,“ vzkázala své bývalé kamarádce.

VIDEO: Andrej Babiš o Češích vězněných v zahraničí

EMBED_OFF

fido2 ( 5. listopadu 2021 12:39 )

Jestli si někdo dobrovolně vezme drogy je to jeho věc. Prodejce nožů také neviní z toho, že je prodává mladým lidem. A výrobci cigaret? Kolik ti zabili lidí...Máme možnost volby...jiná věc je, když ti tu drogu někdo podstrčí. Takže chlapec, co drogy bral dobrovolně nemůže házet vinu na distributory.

zuzakirsch ( 1. listopadu 2021 22:10 )

Z toho kouká sláva a focení pro český Playboy.

činčila ( 1. listopadu 2021 20:22 )

To je zase soudní fraška, kolik asi stál ten bleskový soudní obrat o stoosmdesát stupňů. Vyloženě popřeli videa ze zadržení, kde bylo vše jasné, včetně její reakce.

poky-f ( 1. listopadu 2021 19:09 )

uschi ( 1. listopadu 2021 18:36 )

Kanály by měly chodit obě, obě vozily heroin a né jen jednou. Arabské matrace

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud