Středa 8. prosince 2021
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno -1°C

Rozzlobená dívka zapálila otcův dům: Doma nebylo jídlo a táta nechtěl jít nakoupit

Autor: rc - 
26. října 2021
16:19

Zlostná z hladu Farha Bushrová (20) z anglického hrabství Cambridgeshire zapálila rodinný dům! Dvacetiletou ženu měl rozčílit nedostatek jídla v domě a hlavně její otec, který odmítl jít do obchodu. Žena proto založila v jeho ložnici požár.

Požárem skončila hádka ve městě Cambridge. Dvacetiletá Farha Bushrová, která bydlela se svým otcem ve vesnici Willingham, mu volala do práce, že doma není dostatek jídla. „Požadovala, aby šel nakoupit, ale trval na tom, aby si koupila své vlastní jídlo,“ informovali policisté na oficiálních stránkách s tím, že mu začala jeho dcera vyhrožovat tím, že zapálí dům, pokud jí nenakoupí jídlo. „O několik minut později mu volala zpátky, aby mu řekla, že plameny se vymkly kontrole,“ dodali strážci zákona s tím, že na místo se rozjeli hasiči.

Těm se podařilo dostat požár pod kontrolu, ovšem plameny mezitím nadělaly značné škody. Žena se hasičům na místě doznala, že požár založila. Údajně měla zapálit kapesníčky v krabici. „Chování Bushrové ten den bylo naprosto nevysvětlitelné. Jedině ona musí vědět, zda bylo založení ohně v ložnici otce dobrý nápad nebo přijatelná reakce na hádku kvůli nákupu jídla,“ komentoval incident policista Antony Piccinelli.

VIDEO: Víte, jak se zachovat při požáru ve vašem bytě nebo domě?   

milan1959 ( 26. října 2021 18:01 )

Vymaštěná muslimka

bre-burda ( 26. října 2021 16:58 )

Asi nějaký parazit, který si chtěl vynutit, aby ji táta živil.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání