Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Polonahý cizinec se v ulicích Třebíče oháněl sekerou: Měl u toho zavázané oči!

Autor: jel - 
1. října 2021
15:16

Podivný incident se odehrál v pondělí 27. září v Třebíči v Kraji Vysočina. Třiadvacetiletý cizinec tam svlékl tričko, převázal si s ním oči a se sekerou v ruce se potácel v ulicích. Podivína nakonec musela zpacifikovat policie. Skončil v nemocnici.

Video  Polonahý cizinec (23) děsil obyvatele Třebíče sekerou: Měl u toho zavázané oči  - MP Třebíč
Video se připravuje ...

Mladíkova podivného jednání si všimli kolemjdoucí, kteří okamžitě informovali Městskou policii Třebíč. „Pohyb podezřelého 23letého cizince, bydlícího v Třebíči, byl okamžitě monitorován prostřednictvím městského kamerového dohledového systému a na místo vyráží dvě hlídky strážníků. Mladík, měl zavázané oči žlutým tričkem a v ruce sekeru,“ uvedla zástupkyně ředitele Městské policie Třebíč Lucie Šerková.

Dodala, že chování muže vyhodnotili jako nepředvídatelné. Strážníci proto po příjezdu na místo muže zpacifikovali a odebrali mu nebezpečnou zbraň. Jak je ale zřejmé ze záznamu bezpečnostní kamery, cizinec se nehodlal sekery jen tak vzdát a s policisty se o ni přetahoval. „Mladý muž je podezřelý ze spáchání několika přestupků, a proto byla celá záležitost předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení,“ dodala Šerková.

Podle informací CNN Prima News nebyl muž pod vlivem alkoholu ani drog a skončil v třebíčské nemocnici.

Video  Polonahý cizinec (23) děsil obyvatele Třebíče sekerou: Měl u toho zavázané oči  - MP Třebíč
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud