Pátek 22. října 2021
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
Polojasno 11°C

Nehoda vláčku na Chebsku: Zranily se dvě malé děti

Aktualizováno -
19. září 2021
14:54
Autor: zb - 
18. září 2021
16:57

Dvě děti se zranily při nehodě vyhlídkového vláčku u rezervace Soos na Chebsku. Obě skončily v nemocnici.

Neštěstí se stalo na úzkorozchodné trati v sobotu kolem poledne. „Při jízdě vyhlídkového vláčku došlo k vykolejení vagónu, který se měl převrátit a zranit dvě nezletilé osoby,“ řekla policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Dva vagóny skončily v kolejišti, zbylé zůstaly stát na trati. Jedno zraněné dítě převezl vrtulník letecké záchranky do Falutní nemocnice v Plzni.

Druhé dopravila sanitka do špitálu v Chebu. Záchranáři vyráželi původně do akce s tím, že při nehodě se zranilo více lidí. „Vyhlásili jsme druhý stupeň poplachu a aktivovali i leteckou záchrannou službu, ale posádka, která na místo dorazila jako první, rozsah nehody upřesnila,“ uvedl mluvčí záchranky Radek Hes. Nehodu šetří policie.

Maťulka Žižková ( 21. září 2021 08:20 )

Dvě malé děti to nebyli. Blesk potrebuje mít rychle článek a ani si nezjistí. Dítě, které je na tom s výškou postavy jak máma, není určitě malé dítě. Nadpis je příšerný hrůza. Takhle se síří jen klepy.

vklidu ( 18. září 2021 19:41 )

kdyz jsem tam asi pred tremi roky byl i ditetem a videl jsem ty koleje jak nekde v rumunskem kamenolomu a vlacek sebou mrskal do stran, tak jsem ji tam ani neposadil, tim spis se tedy divim, ze to nevykolejilo uz drive

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání