Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Jízda smrti v autoškole: Děsivou nehodu nepřežil žák, instruktor je v nemocnici!

Autor: rix - 
3. září 2021
16:11

Tragicky skončila jízda v autoškole u obce Sliača na Slovensku. Za nejasných okolností tam nešťastně havarovala motorka, kterou řídil třiačtyřicetiletý žák. Na místě byl mrtev. Jeho instruktor musel být převezen do nemocnice, ale bude žít. 

Třiačtyřicetiletý žák seděl v osudný den na motorce společně s instruktorem. Jak uvedl server Noviny.sk s odvoláním na slovenskou policii, motorka se měla v zatáčce dostat mimo vozovku a v plné rychlosti přeletět přes potok, načež narazila do břehu a skončila v lese. 

Stroj nebylo v porostu ani vidět. Všiml si ho až náhodný řidič, který tudy projížděl. Ten nejdříve spatřil dezorientovaného instruktora a poté i bezvládného žáka a havarovanou motorku. Dospělému muži, který motocykl řídil, už záchranáři nedokázali pomoci. 

Instruktor vyvázl lépe. Sice musel být převezen do nemocnice, ale jeho stav ho  neohrožuje na životě. V případě nebohého žáka byla nařízená soudní pitva. Ta má objasnit i to, zda byl pod vlivem alkoholu. Příčiny nehody jsou ve stádiu vyšetřování. 

Video  Tragicky skončila jízda v autoškole u obce Sliača na Slovensku. Za nejasných okolností tam nešťastně havarovala motorka, kterou řídil třiačtyřicetiletý žák.  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání