Neděle 19. září 2021
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Oblačno 14°C

Muž (42) požádal sousedy, aby ztlumili hudbu: Zmlátili ho tak, že skončil v kómatu!

Autor: štt - 
2. srpna 2021
05:20

Surové napadení muže, který šel požádat své sousedy, aby ztlumili hlasitě hrající hudbu, se odehrálo v polovině července na Floridě. Zmlácenému Franku Penkavovi se s vypětím všech sil podařilo zavolat si záchranku. Jenže zranění byla velmi vážná a otec jednoho dítěte skončil v nemocnici v umělém spánku.

Po hádce a po surovému napadení si Penkava dokázal zavolat záchrannou službu. Ta jej ihned převezla do místní nemocnice. Dispečerce stačil sdělit, že byl napaden svými sousedy, kteří jsou stále poblíž. Do telefonu měl skučet bolestí a mluvil jen v krátkých větách: „Potřebuji pomoc. Hodně krvácím,“ říkal.

Muž byl umístěn na jednotku intenzivní péče, kde pravidelně monitorují jeho mozkovou aktivitu. Lékaři jej záměrně udržují v umělém spánku, aby mohli provést náročnou operaci. Rodina pro Franka uspořádala finanční sbírku, jelikož očekávají, že pojišťovna neproplatí celkové náklady na jeho léčbu a rekonvalescenci. Část peněz chtějí věnovat jako odměnu za informace vedoucí k dopadení lidí, kteří Frankovi tak ublížili. Již se jim podařilo vybrat zhruba tři čtvrtiny požadované částky. V přepočtu asi 300 tisíc korun.

Celá rodina je událostí zcela otřesena. Penkavova matka, Joan, místnímu zpravodajskému serveru řekla, že „má malého tříletého vnoučka a bojí se, že svého otce nikdy nepozná.“ Dle vlastních slov syna identifikovala jen díky tetováním na jeho pažích.

Penkavova sestra Gina Horvathová se snaží dovolat jakékoliv spravedlnosti: „Nechápu, jak jej mohli takto brutálně zmrzačit. Chci, aby byli viníci řádně potrestáni.“ Dle listu The Mirror policie nyní sbírá výpovědi svědků a možných pachatelů.

sosacek ( 2. srpna 2021 09:15 )

Zmlátili ho negři, co se bojíte to napsat - ovšem my se svou cikánskou "elitou" a rasistickou Romeou, nezůstáváme také o moc pozadu.

y1xcvbnm ( 2. srpna 2021 08:39 )

má malého tříletého vnoučka a bojí se, že svého otce nikdy nepozná.“ , nerozumím větě , nemá tam být dědu nepozná ???

bergen ( 2. srpna 2021 08:38 )

Proč raději nepíšete kolik je u nás v republice napadeno slušných občanů ,když požádají hlučné, státními a štědrými dávkami podporováné občany,aby se zklidnili.

PPP150W ( 2. srpna 2021 08:21 )

Ono je to spíš tím, že si Američané v minulosti nastěhovali Afriku do Ameriky, ze které před tím vyhnali původní obyvatele, když se tam začali oni sami tlačit.

krtek. ( 2. srpna 2021 08:02 )

ted jsem koukal na olympiádu a podle těch sportovců musí být USA někde v Africe, to se pak takovému jednání člověk nediví

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání