Pátek 19. srpna 2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
Oblačno, bouřka 28°C

Mladý politik Peter (†28) tragicky zemřel při nehodě: Hrobníkovi z lopaty už jednou unikl!

Autor: rix - 
25. června 2021
15:38

Nadějný mladý politik Peter Rakovský (SaS) zemřel v pondělí odpoledne na dálnici D2 směrem na Bratislavu v pouhých 28 letech. Osudným se mu stal mikrospánek. Se svým vozidlem narazil tvrdě ve vysoké rychlosti zezadu do kamionu. Po hrůzostrašné nehodě na místě zemřel. Smrti přitom už v minulosti jednou unikl...

„Ve věku 28 let nás opustil člen strany a přítel Peter Rakovský. Peter byl talentovaný právník a pedagog, byl aktivní a chtěl změnit Slovensko k lepšímu," vzpomínala na svého kolegu strana Sloboda a Solidarita (SaS).

Podle deníku Nový Čas ale toto nebyla Peterova první nehoda. Před třemi lety už jednou smrt unikl. „Měl nehodu na motorce, dokonce měl potom šrouby v koleni,“ uvedl jeden z rodinných známých. 

Ze zranění se Peter zotavoval velmi dlouho, ale po náročné rekonvalescenci dokázal opět navázat na svůj normální život z doby před nehodou. Nešťastnému konci na silnici se ale nakonec Peter nevyhnul. O život přišel o tři roky později na slovenské dálnici.

V době nehody zrovna mířil do Bratislavy, kde působil jako právní koncipient. „Pořád se smál a byl dobře naladěný,“ uvedla po jeho smrti právnická fakulta Univerzity Komenského, kde mladý politik pracoval. „Nikdy na tebe nezapomeneme,“ rozloučili se jeho kolegové. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání