Úterý 27. července 2021
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor
Oblačno, bouřka 27°C

Svítá pašeračce Tereze (25) naděje? Vzácná návštěva ve vězení!

Autor: shp - 
21. června 2021
05:00

Česká pašeračka Tereza Hlůšková (25) tráví v pákistánské věznici už tři a půl roku. Naději z vazby, že se dostane na svobodu, vystřídalo po odsouzení zoufalství. Nyní ale přeci jenom svítá ženě, kterou zadrželi na letišti v Láhauru s téměř devíti kilogramy heroinu, naděje, že by se mohla z basy dostat dříve.

Video Soudce poslal pašeračku Terezu na bezmála 9 let do vězení. - Blesk.cz

Tereza Hlůšková byla zadržena na pákistánském letišti v lednu 2018. Celníci odhalili v její tašce skryté dno, v němž byly ukryté tvrdé drogy. Tehdy se ještě blondýnka z Česka usmívala, protože jí nedocházelo, do jaké šlamastyky, která navždy změní její život, se dostala. V březnu 2019 pak byla odsouzena k 8 letům a 8 měsícům vězení.

K projednání odvolání stále nedošlo

Od té doby se nesnaží o nic jiného, než prosadit odvolací řízení. K tomu se ale stále ne a ne probojovat. Nyní to vypadalo slibně. Naposledy mělo totiž odvolací stání proběhnout 17. června. Jenže nakonec musela Tereza opět polykat vlastní slzy plné zklamání. Vůbec k němu nedošlo a Češka je bohužel stále tam, kde byla.

Odvolání Terezy nebylo možné znovu vyslechnout. Vrchní soud v Láhauru opět zrušil odvolací harmonogram,“ informoval Blesk.cz zdroj s tím, že soudci Málik Šehzád Chán a Vahíd Chán jsou zaneprázdněni. Češka se proto rozhodla, že její právník Navíd Basíra potřebuje pomoc. Přímo ve věznici proto přijala vzácnou návštěvu.

Právnické eso

Za mříže za ní zamířil Saif ul Malúk – světoznámé advokátské eso. Tereza se před ním rozplakala a detailně mu vyprávěla o svém případu. Zkušený právník jí pak přislíbil, že se jí pokusí společně s Basírem pomoci. Tereza tak bude mít hned dva právníky. Jenže i tak není vyhráno. O pomoc prosila Tereza Malúka již před rokem. Setkal se s ní ale až nyní.

Pepek-Vyskoc18 ( 28. června 2021 20:41 )

Najímá jedno eso za druhým. Nevím teda jak to tam chodí , otázka otevřená zní , kdo to cáluje , ty superesa !??! Že by snad nějací příbuzní v CZ ? Moc věřit se mi tomu nechce. Nebo že vy ....

Dodo52 ( 24. června 2021 06:51 )

Jedná se o vyloženě zhuleného feťáka, samé výhrůžky, nabádání k násilí a přání smrti. Hrubé a sprosté urážky Blesku.

sorgedoktor ( 22. června 2021 10:45 )

No, i kdyz je pravnickew eso...Snad by mohl nejakym zpusobem presvedcit soud, ze to mela v kufru aniz by o tom vedela...

svatydyndy321 ( 22. června 2021 05:29 )

🦶 si chtěla přivydělat a tak si našla vedlejšák. Ty chápeš, že chce domů? Vždyť doma nebyla od 18 protože šlapala ve Švajcu.

bre-burda ( 21. června 2021 21:57 )

Feri má ukončená právnická studia. Ona zas nemá problém se sexem. Opravdu by to mohli dát dohromady a bude venku na to tata!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání