Pátek 23. července 2021
Svátek slaví Libor, zítra Kristýna
Oblačno 26°C

Chladnokrevný Babis zavraždil svou manželku (†20): Pak na oko dojemně truchlil s matkou oběti!

Autor: rix - 
19. června 2021
08:08

Cynický zabiják Babis Anagnostopoulos po vraždě své dvacetileté partnerky dojemně objímal matku zavražděné a utíral si slzy! Pak si pro něj ale přijela policie, která už moc dobře věděla, kdo je Babis zač. Přímo z rukou mu vytrhli jeho dceru, aby jí chladnokrevný muž neublížil.

Babis Anagnostopoulos se přiznal k vraždě manželky Caroline Crouchové. Jen chvíli předtím ale bezcitný tyran objímal truchlící matku oběti. Tu utěšoval, když byli společně na ostrově Alonissos, kde Caroline vyrostla. Údajný vrah a matka zabité se tam účastnili bohoslužby za mrtvou dívku. „Naši blízcí jsou pro nás nejdůležitějšími lidmi,“ truchlil bezostyšně Babis, ačkoli měl na rukou krev dvacetileté dívky, uvedl Daily Mail.

V tu chvíli na ostrov vnikla policie a Babise si odvedla. Policie ale už v tu dobu dávno věděla, že podlým vrahem je právě Babis. Ten se po osmihodinovém výslechu přiznal, že nebohou čerstvou mámu Caroline udusil. Ačkoli měl vrah pěkně promyšlený plán, že se do jejich domu vloupali zloději a Caroline zabili oni, policisté mu na jeho lež díky novým důkazům neskočili. Babis nejspíš vraždil ze žárlivosti, vztah s Caroline už delší dobu neklapal.

Policisté, kteří byli poprvé na místě „vloupání“, měli podezření, že Babis je skutečným viníkem od chvíle, kdy na něj upřeli zrak, sdělil policejní šéf.

Řekl řeckému zpravodajskému serveru Protothema, že detektivové si okamžitě všimli Babisova „chladu“, a dodal, že jeden důstojník mu na místě činu dokonce vzal z rukou jeho dceru, aby ji před tyranem ochránil. Při ohledávání domu pan Kalliakmanis uvedl, že policisté rychle vyloučili verzi s vloupáním, když v domě nenalezli žádné narušené zámky nebo otevřené skříně.

Sledovací údaje z Babisova telefonu také ukázaly, že se pohyboval z podkroví do sklepa domu a zase zpátky, přestože tvrdil, že strávil celou noc přivázaný k posteli. A data z domácí bezpečnostní kamery ukázaly, že její paměťová karta byla vyjmuta v 1.20 hodin, několik hodin předtím, než Babis tvrdil, že došlo ke vloupání. Tyto a další důkazy přiměly policisty zakročit a Babise si odvézt. 

Po příjezdu na policejní ředitelství byl Babis přiveden do vyšetřovací místnosti a zdálo se, že chápe, že je vyslýchán spíše jako podezřelý než jako svědek, řekl vysoký důstojník.

Po krátké slovní výměně prý Babis vybuchl a vyšetřovatelům řekl: „Zabil jsem ji. Vše vám podrobně popíši.“ Policejní důstojník vysvětlil, že vrah začal mluvit i přes to, že ještě policie ani neodkryla všechny důkazy. „Uvědomil si, že všechno víme,“ sdělil. Podle něj Babis vše vysypal z rukávu, jako by si potřeboval ulevit. Po výpovědi jen sklonil hlavu a mlčel. 

zwil ( 19. června 2021 10:13 )

Moc by mě zajímalo, jestli by po takové sr.a.č.ce pes štěkl, kdyby se ten z.m..rd jmenoval jinak...opět rádoby šokující titulek o ho.v.n.u...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání