Pondělí 14. června 2021
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Jasno 23°C

Sériová vražedkyně (38) si chce vzít zlodějku: Musela slíbit, že už nebude zabíjet

Autor: rix - 
17. května 2021
19:34

Vražedkyně Joanna Dennehyová je známou postavou britské kriminalistky. Tato trojnásobná vražedkyně se svým charismatem snažila zmanipulovat dozorce či soudce. Detektivové ji nazývají nejnebezpečnější ženou britského vězeňství. Ta ale nyní k překvapení oznámila svatbu s jinou odsouzenou ženou, Hayley Palmerovou.

Joanna si padla do oka se zlodějkou Hayley Palmerovou, když se spolu seznámily ve věznici v Middlesexu. Hayley na sňatek přistoupila pouze pod podmínkou, že už její nastávající nebude nikoho vraždit.

K jejich smůle ale byly krátce po oznámení obě hrdličky rozděleny a přesunuty do jiných vězení. Palmerová i přesto pokračuje v získání náležitých dokumentů, aby mohla svatba dvou žen proběhnout, informoval Daily Mail.

A to i přes skutečnost, že Dennehyová dostala doživotní trest. Je jednou z mála žen, která si v Británii doživotí vysloužila. Během deseti dnů povraždila tři muže. Své oběti zmanipulovala na sexuální nabídky a své, jak tvrdí, neodolatelné charisma. Pak využila příležitosti a své oběti ubodala.

„Je to velmi divný vztah, ale na druhou stranu je třeba říci, že se k sobě tak nějak hodí,“ řekl jeden z jejich přátel. Podle jeho slov se k sobě obě odsouzené mají, jako kdyby prožívaly své první lásky na střední. „Hayley si dělala srandu z toho, že Joanna asi nebude krájet dort, jelikož nůž do ruky jí nikdo radši nebude chtít dát,“ dodal.

Pár se chtěl údajně vzít do konce roku. Palmer si prý již změnila jméno na Denneyhová.

msml20 ( 17. května 2021 22:42 )

Slibem zkrátka nezarmoutíš.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání