Neděle 13. června 2021
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno 19°C

Chlapec (†9) zemřel při fotbalovém tréninku: Zasáhl ho blesk!

Chlapec (†9) zemřel při fotbalovém tréninku: Zasáhl ho blesk! (ilustrační foto)
Chlapec (†9) zemřel při fotbalovém tréninku: Zasáhl ho blesk! (ilustrační foto)  (Autor: Robin Duspara - CTRA z.s.)
Autor: rc - 
12. května 2021
17:10

Tragédie se stala na fotbalovém hřišti v britském městě Blackpool. Blesk tam zasáhl devítiletého chlapce, který zrovna trénoval. Mladý sportovec byl s mnohačetnými zraněními převezen do nemocnice, lékaři mu už ale nedokázali pomoci a zemřel.

V úterý odpoledne vyrážela policie a záchranná služba na fotbalové hřiště v britském městě Blackpool. Na hřišti se konal trénink mladších žáků. Během něho ale došlo k tragédii. Nad městem se prohnala bouřka, která si vyžádala jeden lidský život. Devítiletého sportovce zasáhl blesk!

Chlapec utrpěl mnohačetná zranění, s nimiž byl převezen do nemocnice. Přes veškerá úsilí lékařů však zemřel. „Bohužel, nemáme v tuto chvíli mnoho informací. Všichni jsme velmi rozrušení a zdrcení celou věcí. Celý klub je v šoku,“ uvedl pro britský deník Daily Mail Daniel Pack, tajemník klubu.

Pietní místo

„Ačkoliv vyšetřování stále probíhá, věříme, že chlapce zasáhl blesk. Naše myšlenky jsou v této smutné době s chlapcovou rodinou,“ uvedla policie. Na místě, kde k tragédii došlo, vzniklo pietní místo.

VIDEO: Podstatné úkony první pomoci

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání