Čtvrtek 13. května 2021
Svátek slaví Servác, zítra Bonifác
Oblačno, déšť 21°C

Nová stopa v pátrání po Míše Muzikářové? Policie odčerpala na Plzeňsku jímku! Pátrají po těle?

Autor: VaB - 
23. dubna 2021
16:08

Přišla nová naděje v případu zmizelé Míši Muzikářové, která je už čtyři roky nezvěstná? Policisté společně s hasiči pátrali po dívence na Plzeňsku. Nechali vypustit jímku!

Tehdy třináctiletá dívka zmizela před čtyřmi lety v Ústí nad Labem. Ráno se vydala na cestu do školy, jako každý jiný den před tím. Ale na trase, která měřila přibližně jeden kilometr, se ztratila. Slehla se po ní zem. 

Okamžitě se rozjelo rozsáhlé pátrání, policisté hledali všude, kde se dalo. Den co den se snažili přijít na kloub tomu, kam by se dívenka ztratila. Brzy ráno před odchodem ji ještě maminka viděla doma.

Po dívce dlouhodobě pátralo mnoho dobrovolníků a psovodů. Do Ústí dokonce jednou dorazil psovod z Německa se speciálně vycvičeným psem na stopování. Ani ten ale dívku nedokázal vypátrat. 

Později policisté přišli s tím, že podezírají jejího otčíma. Ten ale dva týdny od začátku pátrání spáchal sebevraždu. Podle tehdejších zpráv se mohl těla dívenky zbavit někde na trati mezi Ústím nad Labem a Plzní. Měla k němu totiž nastoupit do auta...

Nová stopa?

Podle webu TN.cz dostali policisté tip na místo, kde by se tělo malé dívky mohlo nacházet! V obci Kumberk na Plzeňsku prohledávali odpadní jímku. Co ale policie na místě skutečně prováděla, nechtěli říct.

„Prověřujeme poznatky k trestné činnosti, nebudeme specifikovat, o jaké poznatky se jedná a ani o jakou trestnou činnost se jedná,“ řekla webu policejní mluvčí Šárka Poláčková. Nova dodala, že policisté pátrají po těle.

Hasiči museli nejprve odčerpat několik metrů hlubokou jímku, která se používá na uskladnění močůvky, která se poté rozváží na pole. Následně hasiči za pomocí hadic močůvku naředili, aby se dala lépe odčerpat. 

Silvia27 ( 25. dubna 2021 22:32 )

hans jirak ( 24. dubna 2021 15:51 )

rozhodně bych o takovou naději nestál

1pravda1 ( 24. dubna 2021 11:12 )

a jak dopadlo vyšetřování týmu tempus ve věci ztracené mámy 4 dětí Jany, jak jejímu manželovi prohrabali celý barák, zryli zahradu, hledali všude možně, byla týraná, měla modřiny, a ticho...

MiraF ( 24. dubna 2021 04:41 )

musíme pochopit mentalitu černocha z Afriky - je to lovec - jejich pud se pářit je podstatně vetší než u člověka

sporty ( 23. dubna 2021 19:27 )

Jen do-to-ho! Trest zasluhuje dívčiny zvrhlá máma, možná i umlčená babička.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání