Sobota 17. duben 2021
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Zataženo, déšť 7°C

Známý rapper měl uříznout učiteli penis: Nebylo to násilí! hájí se

Autor: ran - 
1. března 2021
17:54

Rappera Aarona Beltrana, ve Španělsku známého pod uměleckým jménem Sanatorio del Ático, čeká soud za uříznutí penisu. Měl se ho dopustit na svém spolubydlícím, který ho o to prý požádal. Finanční odměna za zákrok se měla odvíjet od počtu diváků na internetu.

 

Andrew B. (35) přijel do španělské Zaragozy vyučovat angličtinu. Této činnosti se věnoval na jedné z místních jazykových škol. Byl prý dlouhodobě nespokojený se svým pohlavím, protože neměl rád svůj penis. V březnu 2019 proto údajně požádal jednoho ze svých čtyř spolubydlících o pomoc.  

Rapper Aaron žádost přijal, a jak napsal deník Daily Mail, po čtyřech lahvích bílého vína, které vypil spolu s „pacientem“, vzal dlouhý kuchyňský nůž a v sedě naproti Andrewovi mu mužství uřízl. Vše měli nahrávat a pouštět naživo do internetového světa. 

Za zákrok měl Španěl od učitele přislíbeno v přepočtu nejméně 5 tisíc, maximálně pak 65 tisíc korun. Vše mělo záležet na tom, kolik lidí celkem na internetu akci uvidí. Zda nějaké diváky muži měli, není známo.

Rappera posadili na čtyři měsíce do vazební věznice, po vyplacení kauce byl následně propuštěn. Soud ho teprve čeká. Háji se tím, že si spolubydlící penis uřízl sám a že on za nic nemůže, případně že vše bylo z obou stran dobrovolné. Zdá se ale, že prokurátor se na dobrovolnost nebo nedobrovolnost neohlíží a bere zmrzačení jako zmrzačení. 

Andrew zatím odletěl zpátky domů do Anglie. S penisem na svém místě. Orgán policie našla v bytě uložený v pytlíku a v nemocnici silně krvácejícího Brita vzápětí operovali. Chloubu, o kterou nestál, mu přišili zpět, podle zpráv se operace povedla a veškerá funkčnost zůstala zachována.

Snad Andrew příště vyhledá odborníky a nebude se spoléhat jen na zaškrcení šňůrou od pyžama, na kterou s rapperem spoléhali při prvním pokusu.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání