Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Chlapec (9) byl dva dny nezvěstný: Našli ho v lese pod přístřeškem, který si vyrobil!

Chlapec (9) byl dva dny nezvěstný: Našli ho v lese, kde si vyrobil přístřešek!  (Autor: Twitter/Tennessee Bureau of Investigation)
Autor: rc - 
19. listopadu 2020
22:22

Zázrak se stal ve městě Ashland City v americkém státě Tennessee. V neděli tam beze stopy zmizel Jordan Gorman. Po devítiletém chlapci pátrala policie dlouhé dva dny! Strážci zákona ho nakonec našli v lese, kde si chlapec postavil přístřešek z kusu plachty. Neměl bundu, ani boty. Teploty přitom dosahovaly jen tří stupňů celsia.

Město Ashland City, které leží poblíž hlavního města Tennessee Nashvillu, šokoval příběh chlapce Jordana Gormana. Devítiletý chlapec zmizel v neděli ráno ze svého domu. Policie po něm začala okamžitě pátrat, ovšem po chlapci jakoby se slehla zem.

Vyšetřovatelé už ani nedoufali, že chlapce najdou živého a zdravého. Pátrání se totiž protáhlo do dvou dnů a teploty padaly ke třem stupňům celsia.

Rodiče i strážci zákona se začali obávat nejhoršího, ovšem nakonec se chlapce podařilo najít. Policisté ho našli v lese u potoka, kde si postavil přístřešek! Ten vyrobil ze dvou dlouhých klacků a kusu modré plachty.

Jordan byl bosý a neměl na sobě ani bundu. „Zmrzlý a hladový, ale jinak byl zcela v pořádku!“ napsali vyšetřovatelé na sociální síti twitter. „Věděl, že stačí zůstat a že někdo přijde,“ uvedl otec chlapce Aaron Hatt pro britský deník Daily Mail.

Pohřešovaná byla i teprve devítiletá Anička Janatková. Její příběh měl bohužel mnohem tragičtější konec...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud