Sobota 28. listopad 2020
Svátek slaví René, zítra Zina
Oblačno 3°C

Pátrání ukončeno: Terezka se ve videu na facebooku rozloučila se životem, pak zmizela...

Pátrání ukončeno: Terezka se ve videu na facebooku rozloučila se životem, pak zmizela...  (Autor: Policie ČR)
Aktualizováno -
18. listopadu 2020
19:11
Autor: rc - 
18. listopadu 2020
15:36

Liberecká policie pátrala po Tereze D.! Osmnáctiletá dívka měla na svém profilu na sociální síti Facebook publikovat jedenáctiminutové video, v němž se loučí se životem. Pak náhle zmizela. Její blízcí se báli nejhoršího. Dívka již v minulosti měla být pohřešována. Policisté před sedmou večerní ukončili pátrání.

Na policisty se ve středu dopoledne obrátila dívka, která je upozornila na video, jež měla na sociální síti Facebook publikovat její kamarádka Tereza D. Osmnáctiletá dívka se v něm měla loučit se životem. Strážníci po dívce začali okamžitě intenzivně pátrat. Dívka měla podle informací zpravodajského webu Liberecká drbna ve videu říkat: „Tohle je pro vás všechny, co tady budete muset zůstat.“

„Policisté nemohou vyloučit to, že by si mohla skutečně sáhnout na život. Dívka byla již v minulosti dvakrát pohřešovaná, naposledy v červnu 2020,“ uvedla v databázi pohřešovaných osob policie. 

Před sedmou hodinou policie vydala aktualizaci pátrání. Pohřešovaná dívka byla vypátrání v katastru obce Bedřichov," uvedla mluvčí Dagmar Sochorová.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

PPP150W ( 19. listopadu 2020 06:34 )

Nenanapadlo vás, co tady odsuzujete a "radíte" jak ji mají, či měli vychovávat, že ta dívka může být duševně nemocná a že spíš, než výchovu dle vašich hloupých rad by potřebovala odborné vyšetření a psychiatrickou pomoc? Ale to vy, kteří si tady hloupými a nenávistnými komentáři žehlíte svoje vlastní pochroumané ego, ostatně také. Snad krom nika70.

bassreflex ( 19. listopadu 2020 05:33 )

Je krásná?

kapsa72 ( 18. listopadu 2020 23:03 )

sebrat fejsbuk a nahnat do prace. nedat nażrat dokut si sama na to nevydela.
ony ji ty pi.c.oviny hned prejdou...

illenne ( 18. listopadu 2020 18:56 )

Neváží si života a možností jaké mají, nechápou možná starost rodičů a blízkých. Nechápou, kolik námahy a peněz stojí pátraní. Přitom může policie být na místě, kde je nějaký problém. Kdy už přijdou k rozumu, je to nezodpovědnost, absence úcty k životu a nedostatek pokory .

ellaella ( 18. listopadu 2020 18:23 )

"Její blízcí se bojí nejhoršího."
Rodiče do této doby nezajímala? Opravdu si nevšimli, že něco není v pořádku?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud