Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 3°C

Se šéfem parlamentu jela ve služebáku bývalá Miss: Sexbomba skončila po nehodě v nemocnici

Autor: VaB, ČTK - 
26. října 2020
06:10

Šéf slovenského parlamentu Boris Kollár (55) měl v sobotu večer v Bratislavě vážnou nehodu. Sám skončil v péči lékařů, stejně jako jeho řidič a bodyguard. V autě s ním ale jela ještě jedna osoba! Tou byla známá sexbomba a misska Miroslava Fabušová! I ona teď leží v nemocnici.

O nehodě Borise Kollára (55) informoval jako první premiér Igor Matovič. Při nehodě byl podle médií zraněn Kollár, jeho ochranka a řidič. Podle premiéra Matoviče řidič neporušil dopravní předpisy. Kolize se stala na křižovatce v části Bratislavy Podunajské Biskupice, dodal předseda vlády. Auto se šéfem parlamentu jelo podle premiéra na zelenou, když do něj z boku vrazilo jiné vozidlo jedoucí na červenou.

K nehodě se ihned sjela policie, hasiči a záchranná služba. Kollár skončil v nemocnici. „Aktuálně se předseda parlamentu nachází v Univerzitní nemocnici ve stabilizovaném stavu a při vědomí,“ uvedla Kollárova mluvčí Michaela Jurcová s tím, že podle odhadů se politik bude ze zranění zotavovat několik týdnů. Po nehodě má zlomený obratel.

Šéf parlamentu měl v autě ale společnost. Podle webu Plus 7 Dní s ním jela slovenská sexbomba a bývala finalistka Miss Universe Miroslava Fabušová. Ona sama také skončila v nemocnici. „Jsem na JIPce. Těžko teď říkat, jaké jsou prognózy,“ uvedla pro web.

K detailům nehody nechtěla být konkrétní. Stejně tak ani k tomu, jak a proč s Kollárem trávila sobotní večer. „To nebudu komentovat,“ dodala.

smeagol ( 26. října 2020 22:52 )

BJELOUSEK ( 26. října 2020 19:16 )

Kouřila mu pero a nesundala roušku.

BJELOUSEK ( 26. října 2020 19:15 )

Jela s nim kur....... Va.

TomasLB ( 26. října 2020 16:14 )

a předseda navíc snad i kondom...

strejda777 ( 26. října 2020 13:58 )

Snad měli všichni v autě roušky.....!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud