Neděle 28. listopadu 2021
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Julie nechala téměř vyhladovět miminko ve skříni: Narodilo se jí prý po znásilnění!

Autor: jel - 
20. října 2020
09:10

Ruskem otřásl hrůzný případ týrání dítěte, jenž se stal ve městě Karpinsk, které leží ve Sverdlovské oblasti. Novorozenou holčičku zavřela její matka Julie Zyková (37) do skříně a nestarala se o ni. Prý doufala, že dítě umře hladem. K malé Kátě se tak zachovala údajně proto, že miminko pocházelo ze znásilnění.

Holčička byla ve skříni zavřená dlouhých šest měsíců, přežila jenom proto, že ji její třináctiletý bratr chodil tajně krmit kojeneckou výživou a někdy mlékem. V ruské televizní show navíc chlapec řekl, že neměl tušení, že je to jeho sestra. Matka mu prý řekla, že jí dal na holčičku na hlídání známý a zakázala mu o ní mluvit.

Vyhladovělé děvčátko bylo objeveno náhodou. Kamarádka krkavčí matky během oslavy slyšela tichý pláč a šla se podívat, odkud se zvuk ozývá. Zykové může za toto hrozné jednání hrozit až sedm let ve vězení, nyní je vyšetřována a její další dvě děti jí byly odebrány.

V místním pořadu se nyní objevil bývalý manžel Zykové Andrej (39). Ten měl prý svou manželku opustit kvůli jiné ženě, později měl však Julii znásilnit. Po znásilnění pak měla Zyková otěhotnět. Těhotenství tajila před přáteli i rodinou a zřejmě podle zástupce oblastního ministra vnitra Valerija Golericha porodila doma.

V pořadu byl Andrej Zykov připojen na detektor lži a byl dotázán, zda svou bývalou manželku znásilnil. Nejprve odpověděl: „Ano, to je pravda,“ ale ihned se opravil na: „Ne, neznásilnil, nerozuměl jsem otázce,“ jeho odpověď však detektor lži vyhodnotil jako lež a Zykov si zakryl obličej rukama. Z žádného trestného činu obviněn nebyl, testy však potvrdily, že je otcem holčičky.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání