Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Hazardér na D7 jel v protisměru: Policie hledá svědky

Řidič na dálnici D7 ohrožoval ostatní jízdou v protisměru.
Řidič na dálnici D7 ohrožoval ostatní jízdou v protisměru.  (Autor: Policie ČR)
Autor: jel - 
11. října 2020
16:19

Policie pomocí sociálních sítí hledá svědky, které v sobotu po poledni svou jízdou ohrozil řidič Land Roveru tmavé barvy. Jak je vidět na zveřejněném videu, auto jede po dálnici v protisměru! 

Na twitteru se v neděli objevilo video z dálnice D7, které bylo natočeno v sobotu krátce po poledni. Jeden z řidičů svou nebezpečnou jízdou v protisměru vážně ohrožoval životy ostatních, kteří cestovali po dálnici. Policisté nyní pátrají po svědcích.

„Hledáme svědky a řidiče, kteří byli ohroženi jízdou vozidla Land Rover tmavé barvy, jehož řidič jel v sobotu 10. října okolo 13:30 hod. po dálnici D7 v protisměru ve směru od Prahy na Slaný. Jakékoliv informace nám prosím sdělte na linku 158,“ uvedli policisté na twitteru a připojili zmíněné video.

Video  Hazardér na D7 jel v protisměru: Policie hledá svědky.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Záznam ihned rozčílil několik uživatelů sítě. „Tohle je má noční můra potkat takového pitomce na dálnici a zaráží mě, jak docela často se to děje,“ napsal jeden z nich. „Takový řidič by měl jít sedět natvrdo,“ připojil se Roman.

ladis163 ( 11. října 2020 19:09 )

Tohle už snad není možný, takhle "blbej" nebyl ani Švejk. To už zavání tím, že to nějaká banda pitomců dělá schválně. Můj názor.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání