Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Polojasno 9°C

Hazardér na D7 jel v protisměru: Policie hledá svědky

Řidič na dálnici D7 ohrožoval ostatní jízdou v protisměru.
Řidič na dálnici D7 ohrožoval ostatní jízdou v protisměru.  (Autor: Policie ČR)
Autor: jel - 
11. října 2020
16:19

Policie pomocí sociálních sítí hledá svědky, které v sobotu po poledni svou jízdou ohrozil řidič Land Roveru tmavé barvy. Jak je vidět na zveřejněném videu, auto jede po dálnici v protisměru! 

Na twitteru se v neděli objevilo video z dálnice D7, které bylo natočeno v sobotu krátce po poledni. Jeden z řidičů svou nebezpečnou jízdou v protisměru vážně ohrožoval životy ostatních, kteří cestovali po dálnici. Policisté nyní pátrají po svědcích.

„Hledáme svědky a řidiče, kteří byli ohroženi jízdou vozidla Land Rover tmavé barvy, jehož řidič jel v sobotu 10. října okolo 13:30 hod. po dálnici D7 v protisměru ve směru od Prahy na Slaný. Jakékoliv informace nám prosím sdělte na linku 158,“ uvedli policisté na twitteru a připojili zmíněné video.

Video Hazardér na D7 jel v protisměru: Policie hledá svědky. - Policie ČR

Záznam ihned rozčílil několik uživatelů sítě. „Tohle je má noční můra potkat takového pitomce na dálnici a zaráží mě, jak docela často se to děje,“ napsal jeden z nich. „Takový řidič by měl jít sedět natvrdo,“ připojil se Roman.

ladis163 ( 11. října 2020 19:09 )

Tohle už snad není možný, takhle "blbej" nebyl ani Švejk. To už zavání tím, že to nějaká banda pitomců dělá schválně. Můj názor.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání