Pátek 30. říjen 2020
Svátek slaví Tadeáš, zítra Štěpánka
Zataženo, déšť 11°C

Dívenka (4) v Rychnově na Moravě vypadla z okna: Matka byla pod vlivem drog!

Ilustrační foto.  (Autor: Blesk:Vaclav Burian)
Autor: VaB - 
21. září 2020
14:43

V Rychnově na Moravě vypadlo čtyřleté dítě z okna! Na místo vyjela policie a záchranná služba, vzlétl i záchranářský vrtulník. Mezitím co dítě vypadlo, jeho matka v bytě spala. Policie u ní orientačním testem zjistila přítomnost drog.

Obyvatelé Rychnova na Moravě dnes ráno zažili pořádný šrumec. K jednomu z domů tam spěchala záchranná služba a policisté. Z okna tam měla vypadnout teprve čtyřletá dívenka! 

„Po deváté hodině přišlo oznámení o dítěti, které mělo vypadnout z okna z pětimetrové výšky. Dítě, ročník 2016, bylo následně letecky transportováno do hradecké nemocnice. Okolnosti a příčiny jsou v šetření,“ řekla Blesku policejní mluvčí Dita Holečková.

Záchranná služba na místo nechala poslat vrtulník letecké záchranné služby z Hradce Králové. „Jednalo se o pád čtyřleté holčičky na hromadu suti před domem. Nezletilá dívenka utrpěla lehká zranění horní poloviny těla a z důvodu komplexního vyšetření a mechanismu úrazu byla letecky transportována do nemocnice v Hradci Králové,“ uvedl mluvčí pardubické záchranné služby Aleš Malý.

Podle TN.cz bylo dítě v domě i se svou matkou. Ta ale v době, kdy se incident stal, spala! Následně u ní policie provedla dechovou zkoušku s negativním výsledkem, to se ale nedá říct u testu na drogy. „Policisté u ženy provedli orientační test na omamné látky s pozitivním testem“ dodala Holečková. 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud