Úterý 20. říjen 2020
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita
Oblačno 13°C

Šokující rvačka v obchoďáku kvůli roušce: Lidé si většinou dají říct, řekla ředitelka

Autor: jel, VaB - 
21. září 2020
20:19

Dramatická potyčka mezi ostrahou obchodního centra v Českých Budějovicích a otcem se odehrála minulý týden ve středu. Muž s dcerou nakupoval v centru Mercury bez roušky a odmítl si ji nasadit i po upozornění ostrahou. Místo toho prý ochranku napadl. Celému incidentu navíc přihlížela jeho malá dcera. Šokující video již nasbíralo na internetu tisíce zhlédnutí. K incidentu se vyjádřila také ředitelka nákupního centra.

Celý konflikt měl začít poté, co jedna z prodavaček sdělila ochrance, že v centru nakupuje muž bez roušky. „Zaměstnanci ostrahy daného zákazníka slušně požádali o nasazení roušky. Ten opakovanou žádost odmítl a zaměstnance ostrahy nejprve slovně a následně i fyzicky napadl,“ řekla serveru Budějcká drbna ředitelka centra Nina Vališová.

Incident částečně zachytil na mobilní telefon jeden z přihlížejících. Na záznamu je vidět, že celé potyčce přihlíží malá holčička, která zoufale křičí. Podle ředitelky se konfliktem zabývá policie, protože muž bez roušky byl velmi agresivní. Vyšetřovatelé obdrželi od centra kompletní kamerový záznam.

 

Lidé bez roušek se prý v centru objevují běžně, podle Vališové však roušku nemají spíše kvůli tomu, že na ni zapomenou, ale po upozornění si ji nasadí.

zkratik ( 21. září 2020 23:09 )

"hezkej" příklad pro dcerunku,pak z parchantů rostou nemakačenka a fakani

JsteKokoti ( 21. září 2020 20:51 )

Ten agresivní feťák dostal málo. Měl dostat mnohem víc.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud