Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C

Hasič Vláďa (†21) zemřel při nehodě: Na jeho počest se rozezní sirény

Autor: jel - 
14. srpna 2020
18:44

V pondělí 10. srpna zemřel při tragické dopravní nehodě mladý dobrovolný hasič z Rumburku. S autem naboural do stromu. Blízcí se s ním rozloučí v pondělí 17. srpna, na jeho počest se městem také rozezní sirény.

Desátého srpna informovala HZS Ústeckého kraje, že společně s dobrovolnými hasiči z Rumburku zasahovali u vážné dopravní nehody, při níž zemřel člověk. Tím byl Vladimír J., který k dobrovolným hasičům z Rumburka patřil, ti jsou jeho ztrátou zdrceni.

„Dopravní nehody se nevyhýbají ani hasičům, při té dnešní bohužel vyhasl život našeho bratra, kolegy a kamaráda. Čest jeho památce a upřímnou soustrast rodině a známým,“ uvedli na facebookové stránce. S projevením soustrasti se ihned připojili také dobrovolní hasiči z jiných obcí. 

„Když odejde jeden z nás, tak je to velká bolest pro nás všechny hasiče,“ napsal pan Jaroslav a mnozí další s ním souhlasí. Poslední rozloučení s mladíkem proběhne v pondělí 17. srpna. Jak uvedli rumburští hasiči, v tento den se městem rozezní siréna, která uctí Vladimírovu památku.

„Cítím v srdci velký žal, pročpak nám Tě pán Bůh vzal?“ ptá se zdrcená rodina na smutečním oznámení, které vévodí fotka zesnulého v hasičské výstroji a s požárním autem v pozadí.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud