Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Útočník na Přerovsku napadl chlapce (15): Hledá ho policie, hoch skončil v nemocnici

Útočník na Přerovsku napadl chlapce (15): Hledá ho policie, hoch skončil v nemocnici (ilustrační foto).  (Autor: Aktu.cz)
Autor: jžk - 
12. srpna 2020
11:51

Přerovská policie vyšetřuje fyzické napadení patnáctiletého chlapce, ke kterému mělo dojít nedaleko Oseku nad Bečvou. Teenager podle všeho utržil úder pěstí do obličeje od neznámého útočníka. Skončil v nemocnici.

V neděli v odpoledních hodinách byla k vodní nádrži Jadran na Přerovsku přivolána sanitka poté, co tam měl neznámý agresor napadnout 15letého chlapce. Dal mu pěstí a srazil ho k zemi.

Po příjezdu záchranářů byla přivolána také policejní hlídka. „Ta na místě zjistila, že neznámý pachatel dal chlapci pravděpodobně ránu pěstí do obličeje a shodil ho na zem,“ promluvila o incidentu policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Muž chtěl po mladíkovi cigaretu, když mu ji nedal, začal se s ním nejprve hádat. „Jeho požadavku mladík nevyhověl a to zřejmě útočníka rozlítilo natolik, že nepřiměřeně zareagoval,“ doplnila Zajícová. Případ šetří policisté pro trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví, dodala.

 

 

kralovna-vsech-mori ( 12. srpna 2020 12:27 )

Patnáctiletý kuřák, to mluví samo za sebe. Třeba mu chtěl " útočník " zachránit zdraví a urazil mu jen cigáro od huby.

plasdersnist ( 12. srpna 2020 12:24 )

LEEXI.ŇET - úžasné sеznаmovaсí místo pro dоspělé, ktеří сhtějí nаjít partnerа, který budе mít sex

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud