Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Zataženo, déšť 11°C

Samuel (†15) a Leo (†16) se utopili v Sázavě: Bolestná slova maminky a vzkaz záchranářům

Autor: VaB - 
10. srpna 2020
14:07

Čtyřdenní pátrání po Samuelovi a Leovi (†15 a †16) u Soběšína dopadlo nejtragičtěji, jak mohlo. Šli si zaplavat, už se ale nedostali zpět do tábora. Policie našla jejich těla nedaleko místa, kde skočili do vody. Zdrcená maminka Samuela poslala synkovi smutný vzkaz.

V noci ze středy na čtvrtek bylo na policii ohlášeno zmizení dvou chlapců v Soběšíně u řeky Sázavy. Na mole u řeky ale policie našla už jen jejich věci. Rozjelo se velké pátrání, do kterého se zapojila policie společně s potápěči i vrtulník s termovizí. 

Čtyři dny intenzivně prohledávali koryto řeky Sázavy. Nakonec se jim Samuela a Lea podařilo vypátrat, bohužel mrtvé. „Oba mladíci byli bohužel bez známek života. Jejich těla byla nalezena přibližně půl kilometru od tábora. O nálezu jsme již vyrozuměli rodiče," řekla Blesku policejní mluvčí Michaela Richterová.

Jsem na tebe pyšná!

Tragická zpráva zasáhla hlavně matku Samuela Lenku! Ta dokonce informovala, že chlapce našli mrtvé, za to se ale omluvila s tím, že jí policie řekla, aby myslela na to nejhorší.

Nakonec se ty nejhorší zprávy, na které ji nejspíš policie připravovala, dostavily. „Zlatíčko moje, ani nevíš, jak nám budeš chybět. Miluji tě strašně moc. Chtěla bych tě znovu obejmout a říct ti, jak jsem na TEBE pyšná,“ napsala na facebooku. 

Později zarmoucená žena poděkovala všem, kteří se účastnili pátrací akce. „S bolestí v srdci bych chtěla všem poděkovat za velkou snahu při hledání mého syna a jeho nejlepšího kamaráda. Velké díky patří kamarádům, potápěčům, hasičům, dobrovolníkům SAR TEAM a paní Poručík Dlouhé za velkou ochotu a snahu při pátrání po Samkovi a Leovi," napsala žena. 

 

lunatic ( 10. srpna 2020 23:28 )

... teď ještě,pro pořádek fakturu za pátrání

OlafKurefsen ( 10. srpna 2020 21:18 )

Proč se místo dvou od pohledu slušných kluků neutopí radši celý rozvětvený klan sociálními dávkami utiskovaných Indických more mindží

vencakurnaa ( 10. srpna 2020 18:48 )

Matka je KOSOČVEREC !

zwil ( 10. srpna 2020 18:47 )

Jistě tragédie, ale nějak nechápu matku. Nejdřív syna pohřbí, pak to dementuje a nakonec je na syna pyšná...pyšná na co, že se utopil? Bože...

vencakurnaa ( 10. srpna 2020 18:32 )

JSOU...nenapíši ani Bohužel ale ani Bohudík.....prostě JSOU a staré České rčení praví ? - Kdo chce Kam ???....nebo Kdo s čím Zachází také ---------

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud