Táta dvou dětí Roman (†35) přežil vlastní smrt: Bohužel si ho našla o rok později!

Roman (†35) přežil vážnou nehodu: Smrt si ho ale stejně našla, utopil se v rybníku!  (Autor: Polícia SR )
Autor: VaB - 
8. července 2020
20:39

Přežil vážnou nehodu, při které málem přišel o život. O rok později zemřel při plavání v rybníku. Na Romana (†35) teď doma marně čekají dvě děti.

Tragicky skončila zábava Romana (†35). Ten si v obci Jastrabá na Slovensku šel se svým kamarádem Pavlem zaplavat do rybníku u obce Ihráč. Chtěli se v horkém počasí trochu zchladit. „Já jsem si udělal pár koleček, jak to mám ve zvyku. Roman zůstal u břehu,“ popsal chvíle před tragédií Pavel. 

„Když jsem se otočil, tak už tam nebyl. Hledal jsem ho nejdřív sám, ale neúspěšně. Promiňte, ale víc o tom nemůžu říct, je to příliš čerstvé,“ řekl Pavel pro server Nový Čas.

Po Romanovi začali pátrat ve vodě i policejní potápěči. Tělo vylovili po dlouhých čtyřech hodinách. „Přivolaný lékař předběžně vyloučil cizí zavinění a nařídil zdravotně-bezpečnostní pitvu,“ uvedla policejní mluvčí Mária Faltániová. 

Měl dvě děti

Tragédie zasáhla i obyvatele obce Jastrabá. Roman se svou ženou nežil, své dva syny si ale pravidelně brával domů a měl je velmi rád. „Byl to dobrý chlap, jen měl smůlu. Před rokem měl vážnou nehodu, málem přišel o život, když do něj narazil opilý kamioňák,“ uvedl Romanův bývalý kolega.

Podle něj měl pak Roman zdravotní problémy. Podle zmíněného serveru policie začala v případě trestní stíhání pro usmrcení. 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud