Selfie s medvědem se změnilo v boj o život: Mladá žena musela vzít nohy na ramena!

Autor: shp - 
10. července 2020
12:58

Selfie je pozoruhodná, vtipná a zábavná věc, ale nic se nemá přehánět. Nejmenovaná žena v rumunském Bacău se o tom přesvědčila na vlastní kůži. Chtěla se vyfotit s obávanou šelmou, ale hned toho litovala. Medvěd na ni bez varování zaútočil.

Nejdřív se žena přiblížila ke zvířeti, ale vzápětí si uvědomila, že to nebylo nejmoudřejší.  Medvěd na ni okamžitě zaútočil, takže mladá dívka svého nezodpovědného chování ihned litovala.

Záznam ukazuje její nezodpovědné chování, kdy se v národním parku vydala do divočiny k šelmě. Medvěd byl nejdřív zvídavý, ale pak se v něm projevila šelma. Zaútočil na ni a ona ihned spěchala k vozidlu, ze kterého vystoupila.

Utíkala velmi rychle a nebyla zraněna. Útoků divokých medvědů v Rumunsku přitom přibylo. Podle Daily Mailu jich bylo loni kolem 7000. Takže se samo nabízí šelmy neprovokovat a raději setrvat v bezpečí automobilu.

Marcela Sliacka ( 12. července 2020 11:24 )

Ta je blbá 😂 kéž by jí sežrat chtěl. 😂

MrdejLachtanaDoUcha ( 12. července 2020 01:05 )

Škoda, že ji nesežral. Mohla bejt čurina.

frantacizek ( 10. července 2020 15:46 )

tohle bylo přísné, skoro bych až řekl šovinistické

frantacizek ( 10. července 2020 15:45 )

jenom bafnul asi nebyl hladový, což já jsem. Ale mě teď čeká grilovačka s holkama.

dedeha ( 10. července 2020 15:44 )

Dobrá krava. Má iba tri mozgové závity: jeden na sex, jeden na prachy a jeden aby ne_sr/ala po dvore ako sliepka. Závit na pud sebazáchovy by sa jej tiež zišiel.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud