Pirát silnic se vyřítil z protisměru a vytlačil auto: Uvnitř seděla těhotná žena! Neviděli jste ho?

Vyřítil se z protisměru a vytlačil auto: Uvnitř seděla těhotná žena! Policie hledá svědky  (Autor: Facebook)
Autor: VaB - 
1. července 2020
12:39

Neznámý řidič jel v protisměru, jiné auto kvůli němu skončilo v poli! V autě navíc jela těhotná žena, kterou odvezla sanitka. Zděšení cestující a policisté hledají svědky incidentu i piráta silnic, který mohl zabíjet.

Petra Z. a její spolucestující jeli poklidně v úterý od Dobné na Branišov na Českobudějovicku. Najednou se proti nim vyřítil řidič v protisměru! „Řidič jel v protisměru a na základě toho naše auto skončilo v poli,“ popisuje Petra zážitek, ze kterého stydne krev v žilách.

Mohutné SUV sjelo ze silnice a převrátilo se na bok. Uvnitř navíc seděla těhotná žena! „V autě seděla těhotná spolujezdkyně, kterou odvezla záchranka,“ popisuje dál. Petra navíc hledá jakékoli svědky nehody, nejlépe i ty, co mají v autě palubní kameru.

„Řidič jel ze směru Dobné na Branišov. Možná odbočil na Třebín. Auto je stříbrné barvy a menších rozměrů. Čas cca 13hod.,“ zakončuje.

 „Mohu potvrdit, že došlo k této nehodě. Je to řešeno jako dopravní nehoda s projednáním. Hledáme zároveň i svědky nehody, ti se mohou přihlásili na územním odboru České Budějovice dopravní inspektorát Plavská 2 nebo na čísle 974 226 588, případně i na tísňové lince 158,“ řekl Blesku policejní mluvčí Jiří Matzer. 

moloch ( 2. července 2020 17:10 )

Ano možné je vše....ale 99/ měst ,obcí,­vesnic­,měs­tysů má vjezdu + výjezdu kamrový systém....takže auto by bylo dohledatelné,možné je vše.....ale myslím si že to pirát nebyl......bylo již několik akcí kdy se člověk nevěnuje řízení a potom vymýšlí story

peyotI ( 1. července 2020 19:26 )

A teď si představ, že by se opravdu někdo s palubní kamerou našel a zjistilo se, že tam nikdo jiný nebyl. A ještě dají poměrně přesný čas a barvu vozu. Myslíš, že jsou to až takové slepice? No, ale pokud ano, pořádně bych jim to omastil.

moloch ( 1. července 2020 13:20 )

Kdyby se věnovala řízení a nekrafali o hadrech instáči a kdo koho ted pí.á mohlo dojet v pořádku,nevěřím v záhadné auto...PIRÁTA .....prostě dvě slépky čuměli jistě do mobilů...a nebo aspon jedná druhé něco ukazovala...... hlavní je že žijí !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud