Cizinec si vzal u Kladna chlapce (19) jako rukojmího: Policie zabránila nejhoršímu!

Ilustrační foto  (Autor: Blesk - David Malik)
Autor: VaB - 
18. května 2020
14:44

Opravdové drama musela zažít trojice mladých lidí nedaleko Kladna. Opilý cizinec si vzal jako rukojmího mladého muže (19) a vyhrožoval, že ho zabije! Policisté ale rychle zasáhli a hocha zachránili.

Chladné večerní počasí narušila ve Velkém Přítočnu dramatická událost. Opilý cizinec (22) měl s teleskopickým obuškem ohrožovat skupinku, která seděla na lavičce. K incidentu došlo kolem půl dvanácté večer nedaleko jedné ubytovny. 

Vše se v mžiku vteřiny změnilo v hotové drama! Cizinec mladého muže (19) chytil a držel ho. „Chytil ho a na ty dvě holky co tam byly s ním řval, aby mu daly pět tisíc korun, jinak ho zabije. Holkám se podařilo nějak zavolat policii, a ta ho pak sebrala,“ uvedl pro Blesk.cz otec mladého chlapce.

Na místo se během chvilky sjelo několik hlídek policie, zejména prvosledové hlídky. „Cizinec, ročník 1998, teleskopickým obuškem vyhrožoval skupince osob. Přivolaná policie mladíka odvezla, později nadýchal téměř dvě promile alkoholu,“ řekl policejní mluvčí Pavel Truxa.

Policie se případem i nadále zabývá, věc šetří jako přestupek proti občanskému soužití. Mladý chlapec, kterého si vzal cizinec jako rukojmího, utrpěl malý šrám na těle, zásah záchranné služby ale nebyl nutný. 

ostuda ( 18. května 2020 16:47 )

po našom - azbuka, sloveso, plaváček?

tomik007 ( 18. května 2020 15:44 )

AKY TO BOL CUDZINEC? Ukrajinec, Obol alebo Afganistanec ???

asocialpracovnik ( 18. května 2020 15:37 )

Plesku v 19 letech psát o chlapci a hochovi, co vy tam hulíte za sajrajt. To je dospělý mladý muž.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud