Hyeny ukradly kola dětskému domovu: Nová lidé darovali během pár hodin

Ilustrační foto  (Autor: istock.cz)
Autor: jel - 
12. května 2020
16:19

Asistentka pedagoga Jitka minulý týden požádala na sociálních sítích o pomoc. Sklep dětského domova, kde pracuje, totiž bezcitní zloději vykradli a odcizili dětem jízdní kola. Ty by tak přišly o cyklovýlety, naštěstí laskaví lidé během pár hodin domovu darovali kola jiná.

„Včera večer, když jsem přijela do práce, tak jsem se od dětí a kolegyň dozvěděla, že nám někdo vykradl sklep s jízdními koly pro celou naši skupinu a ukradl nám všechny kola našich dětí,“ informovala na sociální síti paní Jitka. Lidé, kteří si příspěvek přečetli, byli samozřejmě otřesným jednáním pachatelů pobouřeni. „Přemýšlím, co za lidskou zrůdu může takový čin udělat...,“ reagoval David. „Hrůza, chudáci,“ napsala Michaela.

„Chtěla bych Vás poprosit, jestli někdo nemáte doma přebytečné kolo, které byste mohli darovat našemu Dětskému domovu. Jestli něco naše děti milují, tak jsou to výlety na kolech,“ žádala o pomoc v příspěvku asistentka. Naštěstí se ozvalo hned pod příspěvkem několik lidí, kteří psali, že mají kola k darování, a o několik dnů později se objevila informace, že domov získal dokonce dostatek kol i pro jiné děti, které je dříve neměly, a tak mohou teď i ony na projížďky.

„Někteří lidé přinesli dokonce i lyže, tak si děti vyzkouší i zimní sporty! A kol je naštěstí tolik, že budou pro všechny děti i v jiných skupinách, které na nich jezdit nemohly. Prý jim oči jen zářily!“ napsal na facebook pan Jiří a dodal, že pokud by lidé stále chtěli domovu pomoci, mohou přispět finanční částkou na účet.

Desterz ( 12. května 2020 17:36 )

Vsadím boty, že jsou v tom hyeny nevinně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud