Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Druhý zbořený sporťák za týden: Luxusní dodge zaparkoval do billboardu!

Autor: jel - 
12. května 2020
14:38

Pěkné počasí kolem víkendu zjevně zlákalo majitele sportovních aut k projížďkám, někteří z nich však na silnici nebezpečně riskovali a zbytečně tak způsobili dopravní nehody. Při haváriích naštěstí nikdo nebyl vážně zraněn.

Už ve čtvrtek na Kladensku nezvládl majitel řízení vozu značky Dodge Viper. Šestadvacetiletý řidič vjel na trávník a najel do reklamních poutačů, podle přivolaných policistů byla dechová zkouška na alkohol negativní.

„Řidič ve vozidle cestoval sám a neutrpěl žádné zranění a nedošlo ani ke zranění jiných účastníků silničního provozu. Vzniklá škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na částku 200 000 Kč,“ sdělila k nehodě policejní mluvčí Jana Šteinerová. Podle ní také policisté celou záležitost vyřešili s mužem na místě, a to blokovou pokutou.

Desátého května pro změnu majitel vozu Dodge Challenger naboural dvě jiná auta na dálnici D4 ve směru na Vyškov. „Při jízdě v levém pruhu na 15. km nepřizpůsobil rychlost jízdy hustotě provozu a v okamžiku, kdy chtěl podjet osobní automobil Škoda Fabia, který před ním jel pomaleji, odbočil do pravého jízdního pruhu, kde však narazil do zadní části zde jedoucího vozu Škoda Octavia, které právě řidič ve Škodě Fabia předjížděl,“ popsala nedělní nehodu mluvčí Lenka Vanková. 

Obě nabourané škodovky skončily na středových svodidlech a řidič octavie musel být kvůli lehkému zranění převezen do nemocnice. Nikdo z řidičů podle policie nebyl pod vlivem alkoholu, ale další okolnosti jsou zatím vyšetřovány. Předběžná škoda na všech vozidlech je 450 tisíc.

gabreta ( 12. května 2020 21:54 )

Šestadvacetiletý řidič a Dodge Viper? Ten musel v továrně udělat hodně přesčasů chudák a pak to nabourá !!!

offline ( 12. května 2020 17:05 )

Bohužel tohle dělají lidé, kteří si mohou koupit takových vozů za týden sedm, takže to pro ně nic neznamená a dnes už jezdí novým stejně prasecky. Pokud nebudou natrvalo sedět, budou škodit stále.

yokky ( 12. května 2020 15:14 )

Hnupi­...🤣🤣­🤣🤣🤣🤣🤣🤣­🤣🤣🤣👎👎👎­👎👎👎👎👎👎

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání